Teknoloji

Tüm Operatörlerde Sesli Mesaj Dinleme

Sesli mesaj genellikle kurumsal şirketlerin kullandığı bir sesli mesaj türü olsa da son dönemlerde bireysel kullanıcılarda bu yöntemi sık sık kullanmaktadır. Sesli mesaj size gelen maksimim 1 dakikalık ses kaydıdır. Size bir sesli mesaj geldi fakat dinlemeyi bilmiyorsanız bu yazımızda tüm operatörler için nasıl sesli mesajları dinleyeceğinizi öğretecek bir rehber yazı hazırladık. Turkcell sesli mesaj nasıl dinlenir? Vodafone ve Türk Telekom’da sesli mesaj nasıl dinlenir? gibi sorulara yazımızda cevap vereceğiz.

Sesli Mesaj Nedir?

Sesli mesaj bireysel kullanıcılar için karşı tarafın telefonunun kapalı olduğu durumlarda 1 dakikalık ses kaydı gönderdiğimiz bir sesli mesaj türüdür. Sesli mesajı genellikle kurumsal şirketlerde müşterilerine anket soruları sormak için kullanır. Yapacağınız bir dakikalık ses kaydı ile toplu bir şekilde sesli mesaj atabilirsiniz. Sesli mesaj Turkcell, Vodafone, Turktelekom kullanıcı için kullanılabilir.

TURKCELL Sesli Mesaj Dinleme

Turkcell hat sahipleri için sesli mesaj ücretsiz kullanılan bir hizmettir. Size gönderilen bir sesli mesajı telefonunuzdan 7532 koduna tıklayarak dinleyebilirsiniz veya size gelen herhangi bir sesli mesaj varsa sorgulayabilirsiniz.

Turkcell sesli mesaj dinleme hizmeti hattınızda aktif değilse dahi aynı şekilde 7532’yi arayarak ücretsiz bir şekilde sesli mesajı hattınıza açabilir ve size gelen sesli mesajlara aynı şekilde yanıt verebilirsiniz.

VODAFONE Sesli Mesaj Dinleme

Vodafone sesli mesaj dinleme hizmetini 7542 ‘yi arayarak alabilirsiniz. Yapacağınız arama sayesinde size bırakılan sesli mesajları sorgulatabilir ve tarafınıza iletilmiş bir sesli mesaj varsa da dinleyebilirsiniz. Tarafınıza gönderilen sesli mesajları dinlemek ücretsizdir ve gönderilen sesli mesajlar 20 gün boyunca sesli mesaj kutunuzda saklanır.

Türk Telekom Sesli Mesaj Dinleme

Eski adıyla Avea, yeni adıyla ise Türk Telekom’da sesli mesaj gönderme işlemi ücretli olsa da size gönderilen sesli mesajları dinlemek ücretsiz bir işlemdir. Size bırakılan sesli mesajları dinlemek için 999‘u arayabilir ve bunun yanı sıra sesli mesajın kim tarafından gönderildiği hakkında da detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler