Eğitim

Aura Nedir? Aura Ne Demektir?

aura nedir

Aura nedir?

      Canlıları ve nesneleri çevreleyen elektromanyetik alana aura denir. Atomik yapısı bulunan her madde bir auraya kendisini çevreleyen bir enerjiye sahiptir ancak canlılar da cansızlara oranla daha belirgin ve güçlü görülebilir. Aura her insanda farklı boyutlarda ve farklı güçtedir. Auramız vücudumuzu bir kalkan gibi sarmaktadır ne kadar güçlü olursa fiziksel ve ruhsal olarak daha dayanıklı oluruz.

    Çevremizde ki auraları nasıl görür ve ayırt ederiz?

    Genelde kullanılan bir yöntem karşıdaki canlıya odaklanmaktır. Burada yapılan ve yapılmaya çalışan kişinin aklına ve beynine odaklanarak onda ki enerjiyi algılamaya çalışmaktır. Karşınıza geçmiş olan canlıya kendinizi kasmadan odaklanmaya çalışın. Sadece ikiniz olduğunuzu hissedene kadar karşınızdaki kişinin kafasına ve varlığına odaklanın. Zihniniz de aurayı gördüğünüzü canlandırmaya devam edin. Biraz zaman geçtikten sonra (bu süre sizin tecrübenize ve auranızın gücüne bağlı) belli başlı renkler ve şekiller görmeye başlayacaksınız. Gerisini ayırt etmek ve yorumlamak sizin elinizde.

aura renkleri
Aura Nedir? Aura Nasıl Yapılır?

Aura renklerinin anlamları nelerdir? Vücudumuz da neleri temsil ederler?

  • Sarı: Vücudumuz da dalağı temsil etmektedir.

Açık sarı: Bu aurası belli olan insanların genellikle ilham verileri yanında gezer. Manevi uyanış yaşayan insanlarda görülür. Eğlenceyi de bu renge eklemeyi tutmayalım açık sarı duygusal olarak eğlenceli bir dönemi temsil eder.

Koyu sarı: Hedefleri belli olan bu hedefe ulaşmak için bir çok şeyi karşısına alabilecek kapasitesi olan insanlarda görülmektedir. Bu tarz aurası bulunan insanların genelde gözünü hırs büyüdüğü için çevresindeki bir çok şeyi kaçırır ve yapmaya çalıştıkları şeyleri de kaçırırlar.

Soluk sarı: Kendini geliştirmeye adamış ve kendi aurasını yeni yeni fark eden insanlarda gözüken bir renkdir.

  • Turuncu: Vucudumuz da üreme organlarını temsil etmektedir.

Turuncu-sarı: Bu renk auraya sahip insanlar fazlasıyla mükemmeliyetçi, bilgiye açık insanlarda görülür. Kendilerini ruhsal olarak geliştirmeye açmışlardır.

Parlak turuncu: Ruhsal ve fiziksel olarak sağlığınızın iyi olduğuna ve hayatı dolu dolu yaşadığınızı gösterir. Bu ton gereğinden fazla diğer renklere oranla fazlaysa bu sefer de bir bağımlılığı aşmaya çalıştığınızı gösterir.

Turuncu – kırmızı: Bu renk tonu kendine güvenen özgüveni yerinde olan kişilerde görülür

  • Kırmızı: Rengin anımsattığı gibi vücudumuz da kanı temsil etmektedir.

Açık parlak kırmızı: Bu renge sahip insanların cinse dürtüsü ve enerjisi fazlasıyla göze batar.

Koyu kırmızı: Daha çok rekabet ruhunda olan insanlarda görülür ve her duruma karşı dayanıklılık gösterebilecek kapasitede insanlarda bulunur.

  •  Mavi: Boğazı temsil etmektedir.

Açık mavi: Enerjisini yüksek tutmayı bilen, dürüst ve sıcak kanlı insanlarda görülmektedir.

Koyu mavi: Gelecek kaygısı yaşayan ve kontrolü ele geçirme takıntısı olan insanları temsil eder. Fakat bu kontrolü ele geçirme arzusu o kadar yüksek olur ki çoğu zaman bu kadar odaklanma etraftaki sorunları görmeyi engeller ve her şeyi daha fazla karışmasına sebep olur.

  • Yeşil: Bu renk kalbi ve doğayı temsil eder.

 Açık yeşil: İletişim ve sanatta başarılı olan insanlarda gözüken bir renktir.

 Koyu yeşil: Kıskançlığın ve kızgınlığım rengidir. Eğer birinde bu aurayı hissettiyseniz bir adım geri çekilmenizde fayda var.

Ayrıca Zihim Kuramı ve Çekim Yasası yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .