Teknoloji

Snapchat hikayelerimi Kimler Görebilir?

snapchat beni kimler görebilir

Snapchat hikayelerimi Kimler Görebilir?

Snapchat beni kimler görebilir diye merak edenler hazır olsun. Bu uygulama bugünlerde gençler arasında popüler bir hale geldi. Her gün paylaşımlar yapılmakta ve çoğalmaktadır. Paylaştığınız veya gönderdiğiniz içeriklerin ve fotoğrafları kimlerin gördüğünü bilmekle kalmayıp ayarları da değiştirebileceğinizi. İçeriğinizin ne ölçüde paylaşıldığınız kişisel ayarlarınıza bağlıdır. Şimdi Snapchat hikayelerimi kimler görebilir diye bir bakalım.

Snapchat Hikaye

Öncelikle snapchat hikayelerimi kimler görüyor sorusuna cevap verelim. Gizlilik ayarlarında değişiklik yapmadıysanız paylaştığınız içerikleri herkes görebilir. Çektiğiniz fotoğrafları tek tek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz veya snapchat kullanıcılarının görmesini istiyorsanız hikayenize ekleyerek  24 saat süre boyunca diğer kullanıcıların görmesini sağlayabilirsiniz.

Snapchat Ayarları

Snapchat hikayelerimi kimler görebilir bilmek istiyorsanız uygulamadaki ayarlara gidip hangi seçeneğin açık olduğuna bakabilirsiniz.

snapchat beni kimler görebilir

snapchat beni kimler görebilir

Peki şimdi snapchat hikayelerimi görenler bölümünde değişiklik yaparak sizin fotoğraflarınız ve hikâyelerinizi görenleri değiştirelim. Bunun için Snapchat üzerinden hikâye paylaşımı yapmadan, ilk olarak profil bölümüne girmeniz gerekmektedir. Profil kısmına girdikten sonra da üstte bulunan ayar butonuna basarak ayarlar bölümüne giriyorsunuz. Orada gördüğünüz “Hikayemi görüntüleyebilir” yazısına basarak yeni bir bölüme geçiyorsunuz. Orada sizi bazı seçenekler bekliyor.  “Herkes, Arkadaşlarım, Özel” seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor. Bu seçeneklerden herhangi birini seçerek, snapchat uygulamasında sizi görebilenler kitlesini belirliyorsunuz.

Yani sizi kimlerin görmesini istiyorsanız ilgili ayarları istediğiniz şekilde değiştirerek yeni ayarlamalar sağlayabilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızın bile bu paylaştığınız hikâyeyi görebilme imkânı olmamasını istiyorsanız, özeli seçerek bunu yapabilirsiniz. Ama eğer siz snapchat üzerinde tanınmak biri olmak istiyorsanız ve bunu ünlü olmak için bir mecra olarak düşünüyorsanız, ayarlar kısmında, “herkes” seçeneğini seçmenizi tavsiye ederiz çünkü böylece bütün snapchat üyelerine ulaşabilirsiniz. Gizlilik ayarları tarafından sunulan başka seçenekler de mevcuttur. Mesela kimler sizinle iletişim kurabilirler diye karar verebilirsiniz ve kendiniz arkadaşlarınızı seçme şansına sahipsiniz. Size hangi bildirimler gönderilsin ve genel olarak bildirim isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Ve konuştuğumuz konuda olduğu gibi bu bölümde kimlerin sizin paylaştıklarınıza ulaşmasını istediğinize karar verirsiniz. Böylece snapchat hikayerimi kimler görebilir sorusuna cevap vermiş bulunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .