Kimdir?Sosyal Medya

Feride Hilal Akın kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır?

Hem şarkıcı kimliği ile hem de başarılı oyunculuk performansı ile gönüllerimizde taht kuran Feride Hilal Akın 8 Haziran 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Hayatının bir bölümünü Ankara’da geçiren Feride Hilal Akın, lise hayatını Ankara’da tamamlamıştır. Küçük yaşlarda müziği hayatının merkezine koyan Feride Hilal Akın, ilk sahne deneyimini 17 yaşında yaşamıştır. Müzik ve oyunculuk kariyerinde henüz yeni sayılmasına rağmen hatırı sayılır bir gelişme kaydeden başarılı sanatçı piyasadaki popüler isimlerle başarıları çalışmalara imza atmış milyonlarca tıklanma alan şarkılara sesiyle adeta hayat vermiştir. Yayınladığı müzik videolarında Türk Pop Müziğinin duayen sanatçıları tarafından seslendirilmiş şarkıları yeniden kendine has bir tarz ile yorumlamıştır.

Albümleri için : https://muzikmp3indir.com/sanatci-281-feride-hilal-akin-mp3-indir

SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE TIKLANMA REKORLARI KIRAN ŞARKILARIN SAHİBİ

Bu müzik videoları sosyal medya üzerinde beğeni alınca sanatçının takipçi sayısı hızla artarak fenomen haline gelmiştir. Şarkıcılık dışında oyunculukla da ilgilenen güzel yıldız 2017 yılında yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Şirin Bozok karakterini canlandırmıştır.
Enbe Orkestrası ile birlikte çalıştığı “bilir mi” şarkısıyla da büyük beğeni toplamış milyonlarca tıklanmayla bu başarısını taçlandırmıştır. Hakan Tunçbilek ile yaptığı Gizli Aşk şarkısı Youtube’da 130 Milyonu geçmiştir.
İlyas Yalçıntaş ile düet yaptığı ‘’Şehrin Yolu’’ şarkısıyla da başarısını perçinlemiştir. ”Günah Benim” isimli şarkıyı farklı bir tarzda seslendirmesi ile birçok kişinin dikkatini çekti.

FARKLI SES RENGİYLE İLHAM VERİYOR

Farklı ses rengiyle yorumladığı hemen hemen her şarkı, tıklanma rekorları kırmaya başladı. “Yok Yok” ile dikkatleri üzerine çeken genç sanatçı Feride Hilal Akın yeni şarkısı “Kim” ile müzik piyasasına hareket katmaya hazırlanıyor.
Söz ve bestesi kendisine ait olan çalışmayı “Kimin sahte kimin gerçek olduğunu ayırt etmeye çalışmamı anlatan bir şarkı” olarak tanımlayan sanatçı, müziğiyle dinleyicilere ilham vermeyi ve onların yaratıcı tarafını güçlendirmeyi amaçlıyor.
Son olarak Tutku ve Rampapapam isimli Ep’lerin yayınlayan, geçmiş çalışmalarına göre yepyeni bir enerjiyle karşımıza çıkan sanatçı, ilham veren müzik çalışmalarına devam ediyor.
Single’lar ve EP’ler
Rampapapam (2020)
Tutku (2019)
Kim (2019)
Yok Yok (2019)
Şehrin Yolu (2018) (ft. İlyas Yalçıntaş)
Gizli Aşk (2018) (ft. Hakan Tunçbilek)
İmkânsız Aşk (2017) (ft. Onur Baytan & Halil İbrahim Kurum)
Ayrılık Zor (2017) (ft. Onur Baytan)
Bilir Mi? (2017) (ft. Enbe Orkestrası)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler