Gündem

İstanbul’da Tecavüze Uğradığını İddia Eden Sırp Model’in Söyledikleri Gerçeklerle Uyuşmadı

İstanbul’da tecavüze uğradığını iddia eden Sırp model Sladana Milojev’in anlattıkları hakikatlerden değişik çıktı. Vakayla alakalı nezaretine yakalanan D.E., harekâtlarının tamamlanmasının ardından savcılık direktifiyle serbest vazgeçildi.

Gece kulübünde bir kadeh alkol aldıktan sonra şuurunu kaybettiğini ve tecavüze uğradığını iddia etmişti

Gece kulübünde bir bardak içki içtikten sonra bilincini kaybettiğini ve tecavüze uğradığını iddia etmişti

Sırp model Sladana Milojev 24 İspanyol model dostunun doğum gününü kutlamak için İstanbul’a geldi. Beşiktaş’ta bir otelde konaklayan genç kadın, 17 Eylül akşamı dostları ile beraber kutlama yapmak için gece kulübüne gitti. Gittiği gece kulübünde bir kadeh alkol aldıktan sonra şuurunu kaybettiğini söyleyen genç kadın, o gece tecavüze uğradığını ve parasının çalındığını iddia ederek karakola giderek şikayetçi oldu.

Nezaretine alınan adam sevgili olduklarını ve kendinden bin dolar para istediğini öne sürdü

Gözaltına alınan adam sevgili olduklarını ve kendinden bin dolar para istediğini öne sürdü

Şikayet üzerine nezaretine alınan D.E., hadise günü saat 23.20 sıralarında bir barda buluştuklarını, ardından başka bir mekana gittiklerini, saat 03.30 sıralarında ise Sladana Milojev’in konakladığı otele giderek kendi rızası doğrultusunda cinsel ilişkiye girdiklerini anlattı.İlişki sonrası Milojev’in kendisinden bin dolar arz ettiğini ve  bu parayı vermeyi kabul etmediğini söyleyen D.E., kendisini bu mevzu hakkında iki kere aradığını ancak yeniden de para vermeyi yalanladığını belirtti.

Yapılan analizlerde kadının ifadesinin hakikatlerle anlaşmadığı tespit edildi

Yapılan incelemelerde kadının ifadesinin gerçeklerle uyuşmadığı tespit edildi

Adamın iddiaları kabul etmemesi üzerine polisin devam eden çalışmalarda kamera kayıtlarını araştırdı. Yapılan öteki araştırmalarla beraber adamın ifadesinin doğru olduğu, kadının beyanlarının hakikatle anlaşmadığı tespit edildi. Bunun üzerine vakayla alakalı nezaretine yakalanan D.E., harekâtlarının tamamlanmasının ardından savcılık direktifiyle serbest vazgeçildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler