Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

Nedir?Sosyal Medya

Mobil Onay Nedir? Mobil Onay Nasıl Yapılır?

Mobil onay, kullanıcıların kayıt gerektiren bir web sitesi üzerinden gerçekleştirdiği basit bir işlemdir.
Bu işlem, kendi telefon numaralarını bu tür sitelere vermenin uygunsuz olduğunu düşünen kullanıcıların tercihlerine göre yabancı bir cep telefonu numarasına kaydolmalarını gerek3rir. Bu uygulama aracılığıyla kullanıcılar, tercihlerine göre kaydolmak için doğrudan cep telefonu numaralarını da kullanabilirler. Ancak sahte cep telefonu numarası ile kayıt yaptırmak istediklerinde öncelikle ilgili internet sitesinden en düşük fiyata sahte cep telefonu numarası satın almaları gerekmektedir.

Mobil Onay Yararları Nedir?

Mobil onay yararları açısından en önemlisi uygun fiyatlarla mobil SMS onay uygulamaları sağlayan birçok platform bulunmaktadır. Kullanıcılar bu platformlara erişerek istedikleri sahte cep telefonu onay uygulamalarını hiçbir ek ücret ödemeden en uygun fiyata hızlı bir şekilde satın alabilirler. Günümüzde pek çok şirket web sitesi, uygulamaları onaylamak için mobil SMS kullanımını gerekmektedir.

Çoğu kullanıcı cep telefonu numarasından bir onay kodu almayı kabul etmez. Bu durumda pek çok kullanıcı ilgili site üzerinden mobil SMS onay uygulamasına doğrudan başvurabilir. Uygulama online olarak satılabildiği için kullanıcılar telefon numaralarını güvende tutabilir ve ilgili platforma güvenle kayıt olabilirler. Mobil onay uygulamaları satan web sitelerinden 7/24 hizmet alabilir ve kredi kartlarından ödeme yapabilirsiniz.

Mobil Onay Tercih Sebebi Nedir?

SMS doğrulama servisi, telefon numaranızın veya numaralarınızın güvenliğini sağlamak ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önlemek için kullanılan hızlı ve güvenli bir mobil doğrulama servisidir. Günümüzde telefon dolandırıcılığı artıyor. Kendinizin ve ailenizin güvenliğini sağlamak için telefon numaralarını hiçbir sayfada paylaşamazsınız.

SMS onay servisi, sizi veya ailenizi rahatsız edecek ve dolandırıcılık yapmaya çalışacak her türlü insan ve aramadan kurtulmanın en kolay ve en güvenilir yollarından biridir. Web sitemiz üzerinden aldığınız numarayı kullanarak, sürekli numara değiş3rme ve yeni SIM kart satın alma sorunundan kurtulabilirsiniz. SMS onay fiyatı sim kart fiyatına göre oldukça uygun, diğer yandan sitemizdeki tüm sosyal medya sitelerine ve uygulamalarına kayıt olmak için SMS onay hizmetini kullanabilirsiniz.

Mobil Onay Nasıl Yapılır?

Mobil onay kodunu almak için web sitesine kaydolmanız ve panelinizi ziyaret etmeniz gerekir. Tüm işlemleri birkaç saniye içinde kolayca tamamlama fırsatına sahip olacaksınız. İşlem yaparken alacağınız servis desteği veya yardıma ihtiyacınız varsa bundan yararlanabilirsiniz. Çünkü gerçek zamanlı destek
hattı üzerinden sistemimizde uzmanlaşmış bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle hemen ile3şime geçebilir ve sorularınıza cevap alabilirsiniz. Web sitemizdeki kullanıcılar için yüksek güvenlik sağlamak amacıyla SSL ser3fikamız var ve ödeme için Shoper sanal pos altyapısını kullanıyoruz. Bu doğrudan kişisel
verilerinizin korunmasını sağlar ve güvenliğinizi sağlar.

Sosyal Medyada Mobil Onay Nasıl Alınır?

Öncelikle bir üyelik oluşturmanız ve mobil onay paneline girmeniz gerekiyor. Daha sonra sistemden mobil onay hizmetini almak için bakiye yüklememiz gerekiyor. Bakiye yüklendikten sonra gerekli hizmet için gerekli ülke / bölgeden doğrulama kodunu alabiliriz. Örneğin mobil onay süreci şu şekilde ilerler. Bir Instagram hesabınız var; birden fazla Instagram hesabı açmak istiyoruz. Yeni bir hesap oluşturuyoruz. Bir hesap oluşturduktan sonra, sizden mobil doğrulama isteyecektir. Bunun için bir mobil onay web sitesi bulduk ve girdik. Bakiye yüklendikten sonra hangi ülke / bölgeden numara almak isterseniz lütfen numaramızı alın ve verilen numarayı girin. Ardından uygulama tarafından size gönderilen numara mobil onay sitesindeki panele gönderilecektir. Ardından kodu Instagram hesabınıza giriyoruz ve mobil onay süreci tamamlanıyor.

Mobil Onay Hizmeti Nasıldır?

Küresel İnternet kullanımı ile birlikte donanım geliştirme ve büyüme büyümeye devam ettiği görülmektedir. Artık internet size tüm işlemlerinizi bulunduğunuz yerden kolayca tamamlama imkanı sağlıyor ve sosyal medya üzerinden farklı kapılar açıyor. Bahsi geçen bu sosyal kanallara abone olurken veya İnternet üzerindeki herhangi bir siteye abone olurken, genellikle telefon numaranız gereklidir ve SMS onayı gerekir.

Telefon numaranızı herhangi bir şekilde vermek istemiyorsanız bunun için mobil onay servisini kullanabilirsiniz. Telefon numaralarının onay şifresini almak istemeyen kullanıcılar için özel bir hizmettir. Bu hizmeti veren birçok web sitesi bulabilirsiniz. Ancak, her mobil onay hizmet sitesinin güvenli ve güvenilir olmadığını bilmekte fayda var.

Mobil Onay Avantajları Nelerdir?


Sms onay hizmeti size birçok güvenlik ve konfor avantajı sağlayabilir. Günümüzde sosyal medya ve internet kullanımı artmakta ve bu sitelere her gün yeni abonelikler alınmaktadır. Bu, bir üyeye katılırken riskler getirir. Web sitemiz üzerinden mobil onay hizmetini satın alarak telefon numaranızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyebilir, istediğiniz sayıda üyelik elde etmek için dilediğiniz numarayı kullanabilirsiniz. Öte yandan size sadece bir üyelik veren tüm site ve platformlara abone olabilir. Bizden aldığınız sanal numarayı sağlayabilir ve istediğiniz sayıda hesap açabilirsiniz. Sosyal medya sitelerinde ürün satıyorsanız , istediğiniz sayıda üyelik oluşturmak için gerektiği kadar bizden sınırsız sayıda sanal numara alabilir, bu üyelikleri ürün ve hizmetleri tanıtmak için kullanabilir, yorum bırakabilirsiniz.


Mobil Onay Kullanım Alanları Nelerdir?

SMS doğrulama hizmeti ile birçok platform ve ülkede sınırsız sanal numaraya sahip olabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter vb. Sosyal medya sitelerinde dilediğiniz sayıda üyelik açabilirsiniz. Web sitemizde açılacak bu hesapların sayısını başarıyla onaylayabilir ve bu kullanıcı hesaplarını gerektiği gibi kullanabilirsiniz. Bu kullanıcılar aracılığıyla istediğiniz web sitesinde olumlu veya olumsuz yorumlar gönderebilir veya kendi sayfalarınızı veya ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Whatsapp hesabı açmak için sitemiz üzerinden aldığınız sanal telefon numarasını kullanabilir veya bu whatsapp hesaplarını ikinci hesap olarak kullanabilirsiniz. T

witter, günümüzde en çok kullanılan bir başka sosyal medya platformudur , yalnızca telefon numaraları için üyelikleri kabul eder ve bir hesap açmanıza izin verir. Web sitemizde sanal numaralar ile ihtiyaç duyduğunuz kadar Twitter hesabı açabilir ve retweet, beğenme gibi etkileşimlerle ana hesabınızı destekleyebilirsiniz. Ayrıca Instagram üzerinden satış veya mekan hesabı sayfalarını yönetmek isterseniz sanal numaralarla birden fazla hesap açarak ürünleriniz veya lokasyonlarınız hakkında olumlu yorumlar gönderebilirsiniz. SMS doğrulama servis panelimizi bir bilgisayardan, cep telefonundan, tabletten İnternet erişimi olan bir TV’den kullanabilirsiniz.

Mobil Onay Neden Tercih Edilir?


SMS doğrulama hizmeti sayesinde büyük sosyal medya sitelerinin hizmet siteleri ve arama uygulamalarının telefon doğrulama adımlarını kolaylıkla geçebilir, kolayca kayıt olabilir ve Bu web siteleri ve uygulamalar ile kendi numaranızı paylaşmayınız. Telefon numaralarını doğrulayan siteler, zaman içinde
telefon numaranızı diğer ilgili işletmelerle satabilir veya paylaşabilir. Bir süre sonra bu, can sıkıcı reklam mesajları ve çağrılar almanıza neden olabilir. Öte yandan sosyal medya siteleri kendi numaranız ile birden fazla üye açmanıza izin vermez. Bu noktada Bunayal.com, kesinitsiz ve güvenilir hizmet ile birden fazla sosyal medya hesabı açmayı taahhüt etmiştir. Web sitemiz üzerinden aldığınız SMS onay hizmetini kullanarak, her ülke / bölgeden aldığınız numara ile ihtiyaç duyduğunuz tüm sosyal medya sitelerine abone olabilirsiniz. SMS onay hizmetimiz sayesinde kaldığınız bu sitelerden gelen rahatsız edici mesaj ve aramaları sonlandırabilirsiniz.

--Benzer İçerikler--

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir