Dizi & Film

Tartışmaların Odağı Olan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisi İzlenme Sayısı ile Şimdiden Rekor Kırdı!

Efsane film serisi Yüzüklerin Efendisi’nin dizi versiyonu Yüzüklerin Efendisi: Efor Yüzükleri ismiyle 2 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmıştı. Dizinin imalciliğini üstlenen Amazon Prime, banalde izlenme oranlarını yayınlamazken Efor Yüzükleri‘nin ilk 24 saatteki bilgilerini açıkladı. Gelin hep beraber bakalım.

Dizi, daha yayınlamadan hoşlanılıp sevilmeyeceği konusunda izleyenleri ikiye ayırmış gidişattaydı.

Dizi, daha yayınlamadan beğenilip beğenilmeyeceği konusunda izleyenleri ikiye ayırmış durumdaydı.

Bir tarafta J. R. R. Tolkien’in dünyasını rejisör Peter Jackson’ın gözünden görmeye alışan ve öyle kabul edenler varken, diğer taraf ise bu muhteşem safhanın artık yine yorumlanması gerektiğini düşünenler ile dolu.

Tarafların birleştiği nokta ise karşı konulmaz bir ‘merak’ duygusuyla yayınlandığı gün diziyi izlemiş olmaları.

Milyon dolarların tüketildiği imal, yayınlandığı saatten itibaren rekorlar kırdı!

Milyon dolarların harcandığı yapım, yayınlandığı saatten itibaren rekorlar kırdı!

Amazon’un Netflix, Disney+ gibi diğer platformlarla yarış içinde olduğu şu zamanlarda Efor Yüzükleri için dünyanın en pahalı projesi olduğu iddia edildi. 500 milyon dolardan fazla bir maliyeti olan dizinin de haliyle izlenme rekoru kıracağı düşünülmekteydi.

Nitekim öyle de oldu. Dizi ilk 24 saatte 25 milyon şahıs tarafından izlendi.

Nitekim öyle de oldu. Dizi ilk 24 saatte 25 milyon kişi tarafından izlendi.

Henüz iki kısmı yayınlanan dizinin ilk 24 saatte 25 milyondan fazla izlendiği açıklandı. Bu proje, Amazon Prime Video’nun bugüne kadarki en iyi açılışı olmuş gidişatta.

5 sezon olacağı duyurulan dizi, film serisinden değişik olarak Hobbitler’den de öncesini başka bir deyişle Orta Dünya’nın ikinci çağını ele alacak.

5 sezon olacağı duyurulan dizi, film serisinden farklı olarak Hobbitler'den de öncesini yani Orta Dünya'nın ikinci çağını ele alacak.

Tolkien’in yarattığı dünyanın, bir başka açıdan ve değişik oyuncular ile sunulacak olmasının coşkusuyla iyi seyirler dileriz!

Tolkien'in yarattığı dünyanın, bir başka açıdan ve farklı oyuncular ile sunulacak olmasının heyecanıyla iyi seyirler dileriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler