FİLM

Karantina Önerileri: Evdeyken İzleyebileceğiniz En İyi Netflix Dizileri Serisi 1!

fff

Hepimiz karantinadayız! Kendimizi dizi, film ve kitaplara verdik. İşte karantinayı daha keyifli hale getirecek Netflix dizileri…

  • The Good Place

Varoluşçuluk felsefesiyle cennet cehennem kavramlarını görebileceğiniz dizi hem gülmenize, gülerken de düşünmenize sebep olacak. Ama kesinlikle etkisi altında kalacaksınız.

  • Friends From College

Kimin eli kimin cebinde belli değilin vücut bulmuş hali bu dizi. Üniversite arkadaşlarının üniversite yılları sonrasındaki hayatları ve tekrar buluşmalarını görebileceğimiz bu dizi çok tatsız sürprizlerle dolu. Ama yine de aşırı komik.

(New York sevenler için de görsel şölen sunuluyor.)

un
  • Unbreakable Kimmy Schmidt

Minik Kimmy (minik dememize bakmayın 30 yaşında) tarikat tarafından kaçırılıp yeraltında tutuluyor. Bu sırada dünya yok oldu sanıyor. Kurtulduğunda ise şoka giriyor. Yine New York’ta geçen bu dizi kesinlikle absürt komedi. Özellikle de en yakın arkadaşı eşcinsel siyahi Titus ve eski bağımlı ev sahibiyle aşırı komik bir dizi.

  • Flaked

Maalesef devamı gelmedi ama geldiği kadarı bile oldukça başarılı. Flaked hem konusu, hem muhteşem sahil görüntüleri hem de başrolün yakışıklılığıyla tercih edebileceğiniz bir dizi. Mini çerezlik bu dizide de yıllar önce alkollüyken bir kaza geçiren adamın hikayesi söz konusu. Dram değil ama aşırı komik de değil.

  • Russian Doll

Özellikle ilk vizyona çıktığında baya beğeni toplayan Russian Doll, başrolün doğum gününü sürekli yaşaması ve yeniden başlamasıyla şekillenen bir dizi. Başrolü daha önceden Orange is the New Black’te de oldukça beğeni kazanmıştı.

fff
  • The End Of The F***ing World

Muhteşem mini dizinin yeni sezonu yayınlanalı baya olmuş, olsa da heyecan dolu serüveni izlemeye hiç başlamayanlar ve kaldığı yerden devam edecekler için önermiş olalım. Oldukça kısa olan bu dizi evde de güzel vakit geçirmenizi sağlayacak.

  • The IT Crowd

Bu dizimiz bir İngiliz komedisi. Dizideki en önemli detay eski bir dizi olması ama hala ilk günkü gibi güldürmesi olabilir. Dizide ofis ortamında IT bölümünün yaşadıkları anlatılıyor. Tam bir ofis komedisi.

  • Home for Christmas

Aslında bu dizimiz bir Noel dizisi. Meraklı ailesine erkek arkadaşı konusunda yalan söyleyen Johanne’nin başından geçenleri ve gerçek bir erkek arkadaş arayışını anlatıyor. Soğuk Norveç’in sıcak insanları ile çok tatlı bir romantik komedi olduğunu belirtmek gerekiyor.

k
  • Great News

Annesi işe yeniden başlayıp kendi çalıştığı kanalda staja başlayan genç kadının annesiyle kimi zaman sinirli kimi zaman komik durumlarını anlatıyor. Henüz 2 bölüm yayınlanmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .