Sosyal Medya

İnstagramda fake hesap(sahte hesap) nasıl açılır ?

instagramda fake hesap nasıl açılır

İnstagramda Fake Hesap Nasıl Açılır?

 

İnstagramda fake hesap nasıl açılır ? İnstagram sahte hesap nasıl açılır soruları sürekli gelmekte.Bizde bunu açıklama gereği duyduk.İnstagram hesabı açacaklar için ikinci bir hesap oluşturma yolları ayrı bir mail adresi ile gerçekleşmektedir. Çeşitli nedenlerle yedek hesap açılabilmektedir.

Instagram hesabı açmak için farklı profilleri kullanmak kişisel veya ticari nedenlerle olabilmektedir. Fake hesap açarken birtakım aşamaları takip etmek gerekecektir.

İnstagramda Sahte Hesap Açma

İnstagramda sahte hesap açmak için mail adresinizi Gmail üzerinden oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Outlook üzerinden de bir mail adresi oluşturabilirsiniz.

  • Google hesabınız tek yerden maille de birlikte kullanılacaksa Gmail açmak daha mantıklı olabilir. Tek hesapla çoklu işlevi sağlamış olursunuz.
  • Ağırlıklı olarak Microsoft’a bağlı hesapları kullananlar için de Outlook kullanımı önerilir.
  • Yandex mail servisi önerilen servisler arasındadır. Arama butonuna bunu yazarak devam edebilirsiniz.
  • Yeni cep telefonu konusunda uğraşmak istemeyenler Instagram hesabı fake kullanımda genellikle Yandex kullanmaktadır.

Mail hesabınızı oluşturduktan sonra Instagram fake hesap aşamasına geçilebilmektedir.

Instagramda Fake Hesap nasıl açılır ?

İnstagram sayfasına geldikten sonra “Hesabın Yok mu” kısmına gelmeniz gerekmektedir. Kayıt ol butonuna dokunarak karşınıza çıkan sayfayı yeni bir hesap kaydı yapar gibi oluşturmalısınız.

  • İlk sırada telefon ya da mail adresi yazılmaktadır. Cep telefonu numarası kaydetmek istemeyebilirsiniz. Mail bilgisi vermek bu alanda daha mantıklı olabilecektir.
  • İsim soy isim kısmında ve kullanıcı adı kısımlarında kendi seçimlerinizi alt alta yazabilirsiniz. Gerçek isminiz dışında bir kullanıcı adını yazarak devam edebilirsiniz.
  • Kendinize ait güçlü bir şifre yazmanız gerekmektedir. Şifreyi gereken kurallara göre belirlemek avantajlı olacaktır. İnstagram hesap açma işlemleri bu şekilde başlangıçta yapılabilecektir.

İnstagram Fake Hesap Profili Nasıl Olmalı?

İnstagram fake hesap profili ne amaçla ikinci bir hesap açtığınıza göre değişecektir. Bir işletme amacıyla fake hesap açanlar ve öylesine profil takibi için fake hesap açanların amaçları değişebilecektir. İşletmelerde hesap detaylarını doldururken dikkatli olmak gerekmektedir.

instagramda fake hesap nasıl açılır

instagramda fake hesap nasıl açılır

Ticari amaçla açılan sayfalarda kurumsal bir profil detayları oluşturabilirsiniz. Bilgiler satış yapan taraf bakımından gerçekçi olmalıdır. Güven vermeniz ve tutarlı bir şekilde paylaşımlarda bulunarak bilgileri doğru kullanmanız gerekecektir.

Hedef kitle seçimine önem vermelisiniz. Yedek hesaplarınız eğlence, başka bir konuda fotoğraf video paylaşımı, hayır işleme gibi nedenlerle olabilir. Amaca uygun bir profil olması gerekir.

Instagram Fake Hesabı Ücretli midir?

Merak edilen bir başka konu İnstagramda fake hesap açma işlemlerinin ücretli olup olmadığıdır. Uygulamada hesap açmak ücretli değildir, ancak reklam desteği alacaksanız belirli bir ödeme istenebilmektedir. Ticari faaliyetleri sürdürenler için reklam ödeme kuralları ayrıca incelenerek hareket edilebilir.

İnstagram Fake Hesap Kapatılır mı?

İnstagram fake hesap kapatılması durumu hesabı kullanma şeklinize bağlıdır. Kurallara uygun şekilde devam eden profil sahipleri için bir kapatma durumu olmayacaktır. Diğer yandan aynı maille yedek hesap açmaya çalışmak gibi durumlarda giriş engellenecektir. Başka hesapları rahatsız eden kullanıcılar Instagram hesabı açısından askı durumunu yaşayabilir.İnstagramda Fake Hesap Nasıl Açılır sorusunu yanıtladık.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler