#SesimOL

İBB ve Fatih zabıtaları birbirine girdi!

ibb fatih belediyesi

Fatih’de dün akıl almaz bir olay gerçekleşti. Fatih Meydanında bulunan Fatih Camisinin yakınında yer alan park alanı sebebiyle İBB çalışanları ile Fatih Belediyesi çalışanları kavga etti. Kameralar o esnada kayıttaydı. Çekilen görüntülerde iki tarafın birbirine çok sert tekme ve attığı yumruklar yer aldı.

Olayın çıkma sebebi aslında çok ilginç. Fatih Cami’in Cenaze kapısının önünde yer alan otopark Fatih Belediyesine ait Fatih Kuran Kursu tarafından işletiliyordu. Ancak bu ay İBB bir karar vererek buranın İSPARK olarak kullanılmasını söyledi. Bu emir ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesinden ekipler dün öğlen vakti İSPARK olarak otopark alanına tabela asmak istedi fakat karşılarında Fatih Belediyesi zabıtanın direnişiyle karşılaştı.

Fatih Camii’nin Cenaze Kapısı’nın önünde bulunan alan bir süredir Fatih Kuran Kursu tarafından otopark olarak işletiliyordu. Ancak İBB’nin kararıyla bu alanın İSPARK olarak kullanılmasının önü açıldı.

https://www.youtube.com/watch?v=dd5mePhJwpw&ab_channel=SonDakikaHaber

TABELA ASMAK İÇİN GELMİŞLERDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri ekipleri dün öğle saatlerinde İSPARK alanına tabela asmak için geldiklerinde FATİH belediyesi zabıta ekiplerinin müdahalesi ile karşılaştılar. Yaşanan tartışmada Fatih Belediyesi, buranın kendilerine ait olduğunu ve yalnızca otopark olarak değil etkinliklerinde yapılacağı bir yer olduğun söyledi

Kavga esnasında bir bir çalışan, “Ben Ekrem İmamoğlunu tanımam etmem Ergün Turan’ı tanırım” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .