Gündem

Şişli’de Güpegündüz Akıl Almaz Olay Yaşandı!

sisli de dede ve torununa silahli saldiri

Şişlide öğlen saatlerinde akıl almaz bir olay yaşandı. 70 yaşında bir müteahhit olan Celal Seymener iddialara göre iş sebebiyle anlaşma sağlayamadığı kişiler tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Saldırı esnasında dedesini korumak isteyen 22 yaşındaki çocuk yaralandı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Saldırı bugün sabah saat 11 sıralarında Şişli ilçesinin Kurtuluş caddesinde yaşandı. Öğrenilenlere göre kimlik bilgilerini henüz belli olmayan baba ve oğul, Celal Seymener’in inşaat şirketini bastı. O sırada ofiste Seymener’in torunu da bulunuyordu. Taraflar borç meselesi yüzünden sözlü tartışmaya girdi. Tartışmanın gittikçe büyümesiyle birlikte baba ce oğul dede torunu dövdü. Darp sırasında Dede ve torun direnirken karşı taraftan baba ve oğul tabancalarını çıkarak ateş etmeye başladı. Ateş sırasında torun Celal Öztürk yaralandı. Silahlar ateş açıldıktan sonra kaçan zanlılar hala bulunamadı. Saldırıya şahit olan vatandaşlar hemen polislere olayı ihbar etti.

Olay yerine kısa sürede gelen polis ve ambulanslar yaralanan dede ve torunu ambulans ile Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Dede ve torun bacaklarından yaralı, hayati tehlikeleri bulunmuyor.

sisli de dede ve torununa silahli saldiri kam 13717987 amp

Yapılan yoğun incelemeler sonrası şirket etrafında birçok mermi kovanı delil olarak bulundu ve yapılan incelemeler sonrası saldırganların kimlikleri kısa sürede belli oldu. Şiddet aynı aynı zamanda güvenlik kameralarına da yansıdı.

Kaynak: DHA

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .