Sosyal Medya

Snapchat’i silersem hesabım silinir mi ?

snapchat

Snapchat’i silersem hesabım silinir mi ?

 

Snapchati silince hesabım silinir mi silinmez mi bize bu konuda çok sorular gelmekte.Snapchat’i silince hesap silinir mi silinmez mi büyük bir tartışma konusu olmuştur. Öncelikle Snapchat, 2011 yılında akıllı telefonlar için anlık fotoğraf ve video paylaşma özelliğine sahip bir uygulamadır. Piyasaya ilk çıktığı zamanlarda oldukça popüler olan bu uygulama artık pek fazla kullanılmıyor. Belki siz de artık Snapchat’i silersem hesabım silinir mi diye merak ediyor olabilirsiniz o halde uygulamayı silmek ile ilgili bilgi edinmenizde fayda var.

Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim?

Diğer sosyal medya uygulamaları Snapchat’ten ilham alarak birçok filtre ve mesajlaşma özelliğini geliştirmiştir. Belki de diğer uygulamaları daha çok beğenmiş olabilirsiniz Snapchat uygulaması size hitap etmeyebilir. Uygulamaya girip hesap oluşturmak oldukça kolayken hesap silme işlemi biraz zor ve karmaşık gelmiş olabilir.

snapchat hesabı nasıl silinir

snapchat hesabı nasıl silinir

Snapchat’i telefonunuzdan direkt uygulama halinde silebilirsiniz ama bu sizi yanıltmasın çünkü uygulamayı sildiğiniz zaman hesabınız aslında hala açık durumda kalmış olacaktır. Snapchat’i silince hesabım silinir mi diye hala düşünüyor olabilirsiniz. Endişe etmeyin Snapchat’e resmi internet sitesi üzerinden giriş yapmanız doğru bir adım olmuş olur. Snapchat “sign in” yani hesap açma butonuna tıklayıp kullanıcı adınızı ve hesap şifrenizi girdiğiniz takdirde karşınıza çıkan sayfadan hesabınıza bağlı olan telefon numaranız ya da e-posta adresiniz üzerinden bu işlemi kolayca gerçekleştireceksiniz.

Snapchat Hesabımı Sildikten Sonra Ne Olur?

Snapchat hesap silme işlemi tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Snapchat’i silince direkt olarak hesabınızı silmiş olmayacaksınız. Hesabınızı silerken belirtilen doğru adımları takip ettiğiniz sürece aslında bu işlemin kafa karıştırıcı değil oldukça basit olduğunu fark edeceksiniz. Aynı zamanda geçmiş paylaşımlarınıza dair ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz bu nedenle Snapchat hesabınızı sildiğiniz zaman ekli olduğunuz arkadaşlarınızı, kaydetmiş olduğunuz hikayelerdeki fotoğraf ve videolarınızın da geri getirelemeyecek biçimde silineceğini unutmamalısınız.

Snapchat’i silince hesabım silinir mi sorunuza net bir şekilde cevap vermiş olduğumuzu umuyoruz. Son olarak önceden kaydetmiş olduğunuz hikayeleri gözden geçirmenizde fayda var yoksa hepsi yok olacaktır. Kısacası Snapchat’i sildiğiniz an hesabınızı silmiş olmayacaksınız sadece belirttiğimiz adımları takip ederseniz sorunsuz bir şekilde hesabınızı silebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler