Nedir?Sosyal Medya

Instagram Gizli Profil Görme Yöntemi

instagram gizli profil gorme

Instagram, kullanıcıların ücretsiz fotoğraf ve video paylaşmasını sağlayan sosyal medya platformudur. En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, kullanıcılarını korumak amacıyla profillerini gizli tutmasına izin verir. Instagram’da gizli hesabın içerisini görme yöntemlerini kullanarak, hesabın içini görebilirsiniz.
Instagram’da gizli hesap kullanıyorsanız, diğer kullanıcılar sizin profilinizi, hikâyenizi ve paylaşımlarınızı göremez. Gönderilen takip isteklerini önceden görüntüleyip, kabul ya da ret edebilirsiniz.

Kullanıcılar Neden Gizli Hesap Kullanır?

Arkadaş olmadığınız kişilerle fotoğraflarınızı, videolarınızı ve bilgilerinizi paylaşmamak isteyebilirsiniz.
Bilgilerinize ulaşamayan kişiler sahte hesap açıp, profilinize ulaşmak ister. Gizli hesap kullandığınız için de bu yöntemi kullanma oranı çok düşüktür. Diğer kötü niyetli kişiler hesabınıza ulaşıp, bilgilerinizi kullanamaz.

Instagram Gizli Hesabın İçerisini Nasıl Görebiliriz?

İnternette yapılan aramalara göre, gizli hesabın içerisini görmek mümkün değil deniliyor. Kaynak kod vb. işlemler dahi yapamazsınız. Herhangi bir güvenlik açığı oluşursa, Instagram güncelleme yapıp sorunu ortadan kaldırıyor. Sahte hesap, uygulama, mesaj gönderme yöntemlerini kullanarak gizli hesapların içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

Sahte Instagram Hesap Açma

En basit ve kolay yöntemlerden bir tanesi sahte Instagram hesabı açıp, karşı tarafa arkadaşlık isteği göndermektir. Profil, biyografi, içerik ve takipçi sayılarınızı düzenleyin ki, hesabınızın sahte olduğu anlaşılmasın. Gizli hesap kullanan kişinin gözüne girerseniz, gönderdiğiniz arkadaşlık isteği kısa bir süre içinde kabul edilecektir.

Kişiye Direct Message (DM)’den Mesaj Gönderin

Sahte hesap açıp, gönderdiğiniz arkadaşlık isteğini kabul ettiremediyseniz, dürüst bir şekilde davranarak mesaj gönderin. Mesajınızda kişiyi neden takip etmek istediğinizi güzel bir dille anlatın. Örneğin, sahte komedi videolar hesabı açıp, mesaj gönderdiğinizde cevap alamayabilirsiniz. Gerekirse kendi gerçek hesabınızdan mesaj göndermeyi deneyin.

Gizli Hesapları Gösteren Uygulamaları Kullanın

Bu uygulamaları kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktalar var. Hesabınız çalınabilir, ücret istenebilir, kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz istenebilir. Uygulamayı kullandıktan sonra şifrenizi değiştirmeyi unutmayın.

Postegro Uygulaması

Postegro’yu akıllı cihazlarınızdan uygulama olarak, masaüstü cihazlarınızdan da web üzerinden erişebilirsiniz. Gizli hesapların içeriğini Postegro uygulamasını kullanarak görebilirsiniz. Günlük 5 gizli hesabı görüntülemenize izin verir. Daha sonra ücretli hesaba geçmeniz istenecektir. Kişisel bilgi ve ödeme bilgilerinizi paylaşım bir paket almayın. Web sitesi üzerinden giriş yaparak, gizli hesabın içeriğini görüntülemek daha kolaydır.

  • Tarayıcınızı kullanarak www.webpostegro.net sitesine giriş yapın.
  • Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi yazıp, oturum açın.
  • Giriş yaptıktan sonra menüden, gizli hesaplara bak butonuna basın.
  • Arama çubuğuna bakmak istediğiniz hesabın adını yazın ve arayın.
  • Hesabı bulduktan sonra gizli de olsa içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Instagram için instagram takipçi hilesi şifresiz yazımızı okuyarak instagram’da ücretsiz bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .