Gaming

Messi ve Neymar Gibi Ünlü Futbolcular CoD: Modern Warfare 2’de Karşımıza Çıkabilir!

Yakın zamanda Messi ile füze yolladığımız tek yer kale olmayabilir! Çünkü bir ekip sızıntılar Call of Suty: Çağdaş Warfare 2’ye cerrah olarak ünlü futbolcuların da ilave edilebileceğini gösteriyor!

Kaynak: https://www.dexerto.com/call-of-duty/…

Call of Duty cephesinden yaptığı sızıntılarla öğrenilen bir hesap ortaya hayli dikkat çekici bir iddia attı. Buna göre Neymar ve Messi gibi yıldız futbolcuları CoD: Çağdaş Warfare 2’de göreöğreniriz!

Call of Duty cephesinden yaptığı sızıntılarla bilinen bir hesap ortaya epey dikkat çekici bir iddia attı. Buna göre Neymar ve Messi gibi yıldız futbolcuları CoD: Modern Warfare 2'de görebiliriz!

Listede yer alan yıldızların oyuna dahil olup olmadıklarına dair gelen resmi bir açıklama yok ancak daha öncesinde de hem değişik oyunlarda, hem de Call of Duty serisinde pek çok ünlü isim ile işbirliğine gidildiğini görmüştük.

Sızıntıları yapan isim yanaşan Dünya Kupası sebebiyle böyle bir işbirliğine gidilmiş olabileceğini söylüyor.

Sızıntıları yapan isim yaklaşan Dünya Kupası sebebiyle böyle bir işbirliğine gidilmiş olabileceğini söylüyor.

Uplink isimli reyin modu ile bu ünlü isimlerin oyuna dahil edilebileceğini söyleyen oyuncu bunun sürpriz olmayacağını da dile getirdi. Uplink modu daha öncesinde Call of Duty: Black Ops III’te de karşımıza çıkmıştı.

Reyin dünyasında artık sık sık bu stil işbirliklerine rastlıyoruz.

Oyun dünyasında artık sık sık bu tarz işbirliklerine rastlıyoruz.

Call of Duty serisi daha öncesinde Nicki Minaj, Lil Baby’den Pete Davidson ve Jack Harlow gibi isimleri reklam kampanyalarında kullanmış, kozmetik olarak ise oyuna Rambo, Scream ve Die Hard gibi imallerden ögeler ilave etmişti. Fortnite ise bu mevzuda verilebilecek bambaşka bir misal çünkü popüler kültüre malolmuş neredeyse her şey ve herkesi bir biçimde oyunda görmek olası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler