Gaming

Hem Ağladık Hem Oynadık Misali: Düşük Puanlarına Rağmen Serinin En İyi Çıkış Yapan Oyunu Oldu

Oyuncular tarafından ağır tenkit yağmuruna yakalanan FIFA 23 için işler her şeye karşın hayli tıkırında gidiyor! Geçtiğimiz günlerde çıkış yapan reyin koskoca bir serinin lansman rekorunu kırmayı muvaffak oldu.

27 Eylül tarihinde oyuncularla buluşan FIFA 23 sanki topa yakalanmıştı.

27 Eylül tarihinde oyuncularla buluşan FIFA 23 adeta topa tutulmuştu.

Oyundaki kusurlardan, iletişim problemlerinden ve madrabazların çokluğu gibi mevzulardan davacı olan oyuncular her platformda reyin hakkında olumsuz yorumlarını dile getirmekten sakınmadılar.

Ancak tüm bu tenkitlere rağmen oyunu satın almaktan ve oynamaktan da asla geri durmamışız!

Ancak tüm bu eleştirilere karşın oyunu satın almaktan ve oynamaktan da asla geri durmamışız!

Reyin daha ilk haftasından 10,3 milyon oyuncuya erişmeyi muvaffak oldu. Bu us almaz sayılar beraber FIFA 23 ayrıca senelerdir sürüp giden köklü serinin de lansman rekorunu kırmış oldu.

Bu sayılardan Electronic Arts da hayli memnun.

Bu rakamlardan Electronic Arts da epey memnun.

EA Sports FC Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Wlodyka mevzuyla alakalı yaptığı açıklamasında oyuncu topluluğundan aldıkları cevapların harika olduğundan ve oyuncuların oyuna rekor alaka göstermelerinden dolayı oldukça coşkulu olduklarını belirtti.

İçerik daha da genişleyecek.

İçerik daha da genişleyecek.

Wlodyka ayrıca yaptığı açıklamalarda hem kadınlar hem de erkekler dünya kupası modlarının oyuna ilave edileceğinden, bunun yanı sıra kadın futbol kulüpleri ve muhtelif içerik aktüellemeleriyle birlikte oyunun her daim alaka çekici yakalanacağını da söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler