Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

Teknoloji

GTA 5 Kaç GB? Sistem Gereksinimleri

Oyun dünyasının en gelişmiş oyunlarından biri GTA 5 kaç gb merak ediyor musunuz? GTA 5’i bilgisayarınız kaldırmıyor olabilir. Bunun birçok sebebi olabilir. İlk olarak 2013 yılında Rockstar Games tarafından yayınlanan oyun günümüzün en çok oynanan açık dünya oyunu olma ünvanını aradan 7 yıl geçmesine koruyor. Hadi gelin bu yazımızda Gta 5 kaç gb ve sistem gereksinimlerini öğrenelim.

GTA 5 kaç gb?

Bu soruyu aslında bilgisayar ve oyun konsolları olarak ikiye ayırmalıyız. Bilgisayar için indirilen platforma göre boyut değişiyor. Steam üzerinden 90 GB depolama alanı isteyen oyun ortalama 80 GB boş depolama alanı isteyecektir.

GTA 5 Playstation 4’de kaç gb?

Oyun playstation 4 yani ps4 konsolu için 50 GB yer kaplıyor. Yani oyunu konsol üzerinden oynamak daha az yer kaplayacaktır cihazlarınız için.

Gta 5 kaç saatte iner?

Aslında bu soru internet hızına göre değişken bir cevaptır. İndireceğiniz oyunun 90 GB olduğunu düşünelim ve saniyede 1 MB hızında (Türkiye şartlarında ortalama indirme hızıdır) bir internete sahip olduğunuzu varsayalım. Saniyede 1 mb indirsek, dakikada 60 mb, saatte 3.6 gb indiririz. Oyun boyutunu saatteki indirme boyutumuza bölsek 90/3.6= 25 saat. Yani oyunu indirme süreniz ortalama 1 gün 1 saat sürecektir. Tabi bu koşullar indirme hızınızın inme, yükselme şartlarına göre değişecektir.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemleri: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 10 ( Son Güncellemeler ile birlikte Windows 7 ve Vista önerilmemektedir.

İşlemci: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40GHz (4 CPU) / AMD Phenom 9850 Quad-Core İşlemci (4 CPU)  2.5GHz

Bellek (Ram): 4GB ( Minimum Şartlarda oynayabilirsiniz.)

Ekran Kartı: NVIDIA GT 730 2GB

Depolama Alanı: 80-90 GB arası.

İlgili Yazılar
Teknoloji

Ücretsiz Turbobit Premium Link Generator Siteleri (Güncel)

Teknoloji

Mobile Legends Ücretsiz Hediye Kodları

Teknoloji

CS GO Surf Serverleri- En İyi Serverler

Nedir?Teknoloji

Plaka Tanıma Sistemi

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir