#SesimOLFİLM

Bedava Netflix Premium Hesapları (EN GÜNCEL )

Bedava Netflix hesabı , Ücretsiz Premium Netflix hesapları nasıl alınır ? Sitemizde bugün Dünyada en fazla kullanılan ve televizyona rakip olan Netflix’i işleyeceğiz o halde yazımıza başlayalım.

Netflix dünyada en fazla dizi , film ve belgesel olarak en fazla izlenen sanal izlenen uygulamadır. Hem reklamsız izleme olanağı sağlar hemde istediğiniz zaman çevrimiçi ve çevrimdışı izleyebilirsiniz. Netfllix Premium hesapları ise yüksek kalite görüntü kalitesi ses kalitesi ve aynı anda 4 kişi ile beraber dizi izleme olanağı sağlar. Aylık belirli bir ücret karşılığında alınan bu hesaplar ile istediğiniz dizi ve filmi izleyebilirsiniz fakat fiyatı size fazla ve ortak hesap alacağınız bir arkadaşınız yoksa bu yazımızı dikkatle okumanızı öneririz.

Bedava Netflix Hesapları 2020

Sizlere paylaştığımız bu hesapları hepsi tek tek denenmiştir. Attığımız Netflix hesapları ile giriş yapıp başkasının girmesini istemiyorsanız şifreyi değiştirebilirsiniz. Çoğu hesapların ödemesi 1 yıllık ödenmiştir. Yabancı sitelerde bulduğum bu hesapları kullanabilir ve diğer arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 2020 yılında en güncel netflix hesaplarıdır ve açılmayan ve ödemesi gelen hesapları yorumlarda paylaşabilirsiniz. İlk kapan hesabı beleşe kullanır. O halde hesaplarımızı paylaşmaya geçelim. Netflix hesaplarını yabancı sitelerden bulduğum için e-mail isimleri garip gelebilir fakat merak etmeyin hepsi çalışmaktadır.

Güncel Netflix Premium Hesapları

3 Aylık Bedava Netflix Hesapları

Bu yazacağım hesaplar ise ödemeleri 3 ay yapılmıştır 3 ay sonra kapanacaktır geç kalmadan hesapları kullanmanızı öneririz.

1 Aylık Netflix Hesapları

Atacağım hesapları hemen kapmanız gerekir en fazla rehabet gören hesaplardır.

Yabancı Hesaplardan derlediğim bu yazımızda şuanda ki tüm hesaplar kullanılmaktadır. Hepsi tek tek denemiştir. Eğer çalışmayan ve değişmiş dediğiniz hesaplar varsa lütfen yorumlara yazınız. Her hafta Netflix hesapları gelecektir o yüzden bildirimleri açmanızı öneririz.

Ayrıca Karantina zamanında izleyebileceğiniz filmlerimize göz atmak isterseniz BURAYA tıklayınız.

10 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler