Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

FİLM

Evdeyken İzleyebileceğiniz En İyi Netflix Dizileri Serisi 2!

Netflix arka arkaya yeni dizi filmler çıkarırken, önerilerimize devam ediyoruz. Kimi komedi, kimi dram birbirinden hoşunuza gidecek diziler serimizin ikincisi burada!

  • Menajerimi Arayın

Fransa özellikle Paris’i çoğu kişi sever. Romantik bir şehir olması bir yana birçok sanat seçeneği de hizmetinizdedir. Sürekli Paris’in yer aldığı ünlü sinema oyuncularının bulunduğu bir dizi hayal edin ama bu kez başroller menajerler… İşte hem komik hem de görsel anlamda sizi tatmin edecek bir dizi Menajerimi Arayın!

  • The Society

Liselilerin dizisinden ne olur demeyin. Çünkü gerilim konusunda rakip tanımaz bir dizi. Bir grup lise öğrencisi okul gezisine gittiğini sanıyor ancak gittiklerinde durumun pek de öyle olmadığını görüyorlar. İşte bundan sonra problemler başlıyor. Nefessiz izleyeceğiniz bir dizi…

  • Aşk Planı

Yine Fransa’dan bir dizi önerimiz var… Bu da Aşk Planı. Aşk Planı dizisinde Paris Belediyesi’nde çalışan ve sevgilisinden yeni ayrılan genç başrolümüzün arkadaşlarının onun üzüntüsüne çare bulmaya çalışmasına şahit olacaksınız. Ancak tek problem buldukları yeni kurtarıcı erkek seks işçisi. Ancak tabii başrolümüzün bundan haberi yok. Öğrendikten sonra da her şey karışıyor.

  • Santa Clarita Diet

Drew Berrymore’u sevmeyen var mıdır diyerek dizimizi övmeye başlıyoruz. Sanırım yoktur. Drew Barrymore’un başrolünde yer aldığı Santa Clarita Diet, komedi dizisi ancak tahmin ettiğiniz komedi dizilerinden değil. İnsan etiyle beslenen bir kadının amansız hikayesini anlatıyor. Ancak söz konusu başrolümüzün bir kızı bir de eşi var. İçinde bolca ofansif mizah ve göndermenin yer aldığı dizi tatlı Amerikan ailesi çekişmelerini de gösteriyor.

  • Dogs Of Berlin

Sanırım izlemeyen yoktur ancak varsa mutlaka izlesin dizimiz Dogs Of Berlin. Bir futbolcunun ölümüyle başlayan ve altından birçok olay çıkan bir süreç. Almanlar, Naziler, Türkler herkes var… Aksiyon arayanlara birebir…

  • Dünyanın En Zorlu Hapishaneleri

Sırada ise bir belgesel serimiz var. Bu belgeseli çeken kişi yıllar önce haksız sebeple hapishanede yatmış bir kişi. Bunun üzerine Netflix için bir belgesel serisi yapıyor. En zorlu hapishanelerde 2 hafta kadar kalarak durumlarını ekranlara gösteriyor. İzlerken hem üzüleceksiniz hem de bulunduğunuz koşulları sorgulayacaksınız.

  • Norsemen

Vikings dizisi oldukça sevilmişti. İzleyenler bilir İskandinav tarihi için aksiyon için heyecan için birebir bir diziydi. Bu dizimiz ise Vikings dizisiyle biraz dalga geçiyor. Aslında parodi demek daha doğru olur. Bu parodide ister istemez kahkahalara kapılacaksınız.

  • How i Met Your Mother

Önerilerimize devam edeceğiz. Ancak ben yeni bir şeyler istemiyorum soluksuz şekilde eski özlediğim dizilerden bir şey gönderin diyen varsa da How i Met Your Mother’ı izlemek ve de bitirmek için oldukça güzel bir zaman dilimi içinde değil miyiz?

İlgili Yazılar
FİLM

Keskin ve Kıvrak Zekası ile Dedektif Sherlock Holmes

FİLM

Toplumsal Eşitsizliğe Bir de Bu Filmle Bakın: The Platform

FİLMSosyal Medya

Hayatta Kalma Dizileri

FİLMNedir?

Sıkılmadan İzleyeceğiniz 2 Dizi Tavsiyesi

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir