Erasmus Muharrem Olayı Nedir? | Sesimol.net

Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

GündemKimdir?Nedir?Sosyal Medya

Erasmus Muharrem Olayı Nedir?

Günlerden Perşembe, 9 Temmuz 2020 Twitter gündeminin 1. sırasında anlam veremediğimiz bir etiket var “Erasmus Muharrem”. Peki kim bu erasmus Muharrem, enayi kim ve diğer karakter Öykü kim? Sizin için bu olayı araştırdık ve bütün düğümleri birleştirdik.

Hikayede 3 karakterimiz var. Öykü, Erasmus Muharrem ve Öykünün 7 yıldır birlikte olduğu sanal sevgilisi “Öykünün Enayisi”. Hikaye tam olarak Öykü ile kendini Enayi olarak adlandırılan şahıs ile başlıyor. Enayi ve Öykü 7 yıl önce Öykü 14 yaşındayken, Enayi ise 21 yaşındayken sanal internet ortamı üzerinden sevgili oluyor. 7 yıldır konuşmalarını sürdüren bu ikili birbirlerinin ne resimlerini gördüler ne sesini. Sonra aradan 7 yıl geçiyor ve Öykü 21 yaşına geliyor ve genç bir kız oluyor, Enayi ise bu sırada tabi ki 28 yaşına basmış oluyor.

Öykü Üniversitede Erasmus sınavını kazanıyor ve yurtdışına gidiyor. Ve yurtdışında Muharrem adında biri ile tanışıyor ve Muharrem ile cinsel ilişkiye giriyor. Daha sonra bu durumu Enayi denilen kişi öğreniyor ve çıldırıyor. Olayı öğrendiğinde bileklerini keserek intihar girişimine kalkışıyor fakat başaramıyor ve içindekileri Twitter’a yağdırıyor ama oku oku bitmez bir gılgamış destanı edasında. Tam tamına 500 mentiondan fazla bir tweeti var Enayi abimizin.

Bu durumun patlamasıyla birlikte tabi insanlar arasında mizah konusuna geldi ve Twitter Trend’de şuan “Erasmus Muharrem” birinci sırada.

ÖZET:

İlgili Yazılar
Nedir?Teknoloji

Plaka Tanıma Sistemi

FİLMSosyal Medya

Hayatta Kalma Dizileri

FİLMNedir?

Sıkılmadan İzleyeceğiniz 2 Dizi Tavsiyesi

Nedir?Tarih

Ege Uygarlığı

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir