Teknoloji

CS GO Surf Serverleri- En İyi Serverler

CS:GO’da en eğlenceli oyunlardan biridir surf oyunları. Sırf CS:GO surf oynamak için surf serverleri arayan ve surf oynamak için CS:GO alan oyuncular var. Klasik modlardan sonra en çok talep gören oyun modudur. Bu yazımızda size en iyi CS:GO surf serverlerini göstereceğiz.

CS:GO SURF SERVER OYUN MODU NEDİR?

Surf oyun modu, Counter Strike 1.6’dan beri en çok oynanan eğlence modlarından biridir. Bu oyunu oynamak için öncelikle özel olarak kurulmuş surf serverlerine bağlanmanız gerekmektedir. Surf modunun diğer oyun modlarına karşın farkı burada insanlar birbirini öldürmüyor. Herkes kendi kafasında zor engellere, engebeli zeminlere karşı hoplayarak, zıplayarak en kısa zamanda geçmeye çalışıyor. Tabi bunu yaparken kim daha çabuk bitiş noktasına giderse serverin koyduğu kurallara göre ödül kazanabiliyor. Counter Strike 1.6’dan duymaya ve yapmaya alışık olduğumuz bunny hop yapmak bu serverler de çok işe yarıyor. Gelin size surf nasıl yapılır onu gösterelim.

Surf

Surf Nasıl Yapılır?

Bu serverlerde surf yapmak ilk başlarda aşırı zor gelse de alıştığınız zaman inanın bu serverler de oyun oynamaya bağımlı hale geleceksiniz. İlk başta karşımızda bir rampa olan bir engel hayal edelim. Altın kural ters tuşa basmak ve fare kontrolünü elden bırakmamak olacak. Eğer rampanın sol kısmına atlarsanız ”D” tuşuna basarak fareyi boşluk kısmının tersine doğru bir hareketle kaydırın ve zıplamaya devam edin. Eğer rampanın sağ kısmına hareket ederseniz yaptıklarımızın tersini yaparak ”A” tuşuna basarak fareyi bu sefer diğer tarafa hareket ettirin. Başlarda çok kez yapmayı başaramayacaksınız. Fakat eliniz alıştıkça surf yapmak çok eğlenceli bir hale gelecek.

Surf Serverler Nasıl bulunur? Surf Server Listesi

Surf server listesi bulmak aslında çok kolay. Yapmanız gereken tek şey topluluk sunucuları kısmından arama kısmına ”surf” veya ”surf server” yazmanız gerekiyor. Eğer Türk sunucularında oyun oynamak istiyorsanız filtreleme kısmından ülkeleri filtreleyebilir ve yalnızca Türk serverlerini görebilirsiniz ya da arama kısmına surf yazdıktan sonra kelimenin sonuna ”tr” veya ”türkiye” kelimelerini ekleyebilirsiniz.

Eğer hala server bulmakta zorluk çekiyorsanız size özel hazırlamış olduğumu server listesinden oyun bulabilirsiniz.

SUNUCU ADI:İP ADRESİ:HARİTA:
RunAway (TÜRKİYE)45.10.56.139:27015
surf_kitsune_nb

Wasp TR SERVER185.28.63.3:27015surf_ace_fix
EASY SURFER( İNGİLİZCE)77.247.126.215:27015
surf_reblis

7/24 SURFER( İNGİLİZCE)74.91.115.134:27015
surf_summer

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler