Sosyal Medya

C2 Anlık Hilesi (Güncel 2022)

C2 Anlık Hilesi (Güncel 2022) C2 anlık hilesi, connected uygulaması üzerinden galeriden atılan resimlerin sanki o anda kameradan çekilmiş gibi göstermeye yarayan bir hiledir. Hileler çoğunlukla fixlenmiş olsa da biz güncel hilelerle birlikte yazımızı güncelleyeceğiz ve farklı yöntemlerle hem android hem de İOS cihazlarda çalışmasını sağlayacağız.

Bu yazımızda kullanacağınız anlık fotoğraf hilesi ile konuştuğunuz kişiye sahte bir profil olmadığınızı kanıtlayabilirsiniz. Bu yazımızda size iki farklı yöntem göstereceğiz. Birincisi vereceğimiz apk üzerinden uygulamayı yüklemeniz, ikinci yöntem ise daha farklı olan bir uygulama üzerinden. İkinci yöntemimiz iphone yani ios cihazlarda da çalışmaktadır.

 C2 Anlık Hile Yöntemi

Bu yöntem birinci yönteme göre daha karışık gözükse de daha uzun ömürlü ve fixlenmesi daha zor bir hiledir. Bu yöntem iphone yani İOS cihazlarda da çalışmaktadır. İlk önce telefonunuzun uygulama indirme kısmında android cihazlar için Google Play, İos cihazlar için App Store’dan RS dosya yöneticisi uygulamasını indirin ve telefonunuza kurun. Kurduktan sonra Connected2me uygulamamıza girin ve anlık olarak atacağımız fotoğrafı galeriden rastgele başka bir kullanıcıya atın. Fotoğraf hala galeriden atıldı diye üzülmeyin doğru yoldasınız. Bunu yaparak fotoğrafın RS dosya yöneticisine kaydedilmesini sağladık.

Bunu yapıktan sonra asıl atacağınız kişiye gelin. Fotoğraf atma kısmından artık galeriyi değil fotoğraf/video çek kısmına tıklayınız. Elinizi veya boş bir yerin fotoğrafını çekin ve Wi-fi’yi kapatın. Çektiniz boş resmi wi-fi kapalıyken atın, internet bağlantısı yok hatası alacaksınız.

Şimdi hala internet kapalı durumdayken RS dosya yöneticisine girin ve C2 klasörü içinde attığımız resmin adını kopyaladıktan sonra resmi silin. Başta seçtiğimiz asıl fotoğrafı bu kısma taşıyın ve adını kopyaladığımız isim ile değiştirin. Bu işlemleri tamamladıktan sonra interneti açın ve üst bildirimden tekrar fotoğrafı yükleyin kısmına basın ve fotoğrafınız anlık olarak gitmiş olacaktır 🙂

Bu yazımızda C2 için güncel olarak çalışan iki C2 Anlık Hilesi (Güncel 2022) yöntemini anlattık. Eğer sistem fixlenmiş ise yorumlarda belirterek yeni yöntemleri anlatmamızı isteyebilirsiniz.

31 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler