Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

EğitimGündem

12 Şubat Hangi İllerde Okul Tatil?

Bazı illerde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle öğrenciler ve velilerin kafasında “Okullar tatil olacak mı?” sorusu oluşmaya başladı.Bazı il ve ilçelerde okullar tatil edildi.İşte 12 Şubat (Çarşamba) günü okulların tatil edildiği iller ve ilçeler…

Van’da okullar tatil

Van valiliğinden gelen açıklamayla okullar olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın il genelinde tatil edildi. Van valiliğinin yaptığı açıklama,” Olumsuz hava koşulları ve aşırı buzlanma nedeniyle 12 Şubat 2020 Çarşamba günü ilimiz genelinde ilk ve orta dereceli eğitim öğretime 1 gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca engelli ve hamile kamu personeline idari izin verilmiştir “

Giresun’da okullar tatil

Giresun valiliğinden gelen açıklamayla bazı okullarda olumsuz hava koşulları nedeniyle ilin bazı bölgelerinde okullar tatil edildi.

Valilikten gelen açıklamada Çanakçı,Eynesil,Doğakent,Görele,Güce,Tirebolu ve Yağlıdere ilçelerinde okulların yarın tatil edildiği bilgisi verildi.

Merkez,Dereli,Espiye ve Keşan’da ise eğitim ve öğretime devam edileceği fakat taşımalı gelen öğrencilerin izinli sayılacakları bildirildi.

Tokat’ta okullar tatil

Bitlis valiliğinden gelen açıklama ile Bitlis merkez ve Tatavan’da olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların yarın tatil edildiği bildirildi.

İlgili Yazılar
BilimEğitimSosyal Medya

Online Psikolojik Danışmanlık

#SesimOLekonomiGündem

The Economist 2021 Kehanetleri

GündemKimdir?Nedir?Sosyal Medya

Erasmus Muharrem Olayı Nedir?

Eğitim

2020 Eskişehir Anadolu Üniversitesi Taban Puanları, Başarı Sıralaması

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir