Gündem

Süleyman Soyludan Sedat Peker’e Cevap !

Türkiyede son zamanlarda Youtubeye attığı videolar serisi ile gündemden hiç eksilmeyen ”suç örgütü” olarak nitelendirilen Sedat Pekerin yaptığı açıklamaları oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , Mehmet Ağar ve hatta Binali Yıldırımın çoğuna kadar çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Sedat Pekerin Yaptığı Açıklamalar

  • Peker, serinin 7. bölümünü YouTube’a yükledi: “Atmosferin değişikliğini görmüşsünüzdür, Türkiye’den misafirlerimiz geldi. Aslında ben ‘düşkün’ Abdülkadir ile ‘süslü’ Sülü’yü bekliyordum.”
  • Siz yapmadınız mı, evinde arama yapıyorsunuz general adamın çocuk p*rnosu çıktı diye gazetelere verdiniz. O adam ufak çocuk gelse sevmeye çekinir. Başka bir general otele kız arkadaşıyla gidiyor. Otelde ihbar var deyip kadının çantasını ararken avuç içinde bir ekst*ziyi bırakıp, ‘Büyük skandal, general kadın uyuşturucu partisi’ kan tahlili bile yok, çünkü siz koydunuz. General namuslu adamdı istifa etti.
  • Daha örnek vereyim mi Ali Tatar… Herkes uyansın diye adam kafasına sıktı. Bunlar gazetede ‘Hesap vermeden nereye gidiyorsun?’ diye yazdılar. Sizin elinizde cennetin anahtarı olsa ben o cennete girmem. Ya siz Muzaffer abiyi kanser hastası inim inim inlettiniz şehit oldu. Ali Tatar da şehittir.
  • Peker: “Sana sözüm olsun. Devletin o şerefli makamından ayrıldığında bir gün yüzleşeceğiz, bu dünya böyle sürmez. Senin boynuna köpek tasması takıp sokaklarda gezdireceğim.”
  • Peker: AA muhabirine ağabeyi FETÖ’cü diye çamur attınız. Yahu adamın soru sorduğu bakanın ağabeyi FETÖ’den içerde yatıyor. Bizim akrabaya baskı yapıyormuşsun açıklama yapsın diye, akraba makraba ayırmadım herkes kayıt altında. Reşat Baba seni severim sayarım, sakın böyle bir hataya düşme! Devletin bakanısın niye Facetime’dan, WhatsApp’tan konuşuyorsun gazetecilerle?

Süleyman Soyludan Cevap Geldi !

BakaBakan Süleyman Soylu, 24 Mayıs Pazartesi 21.00’de Merdan Yanardağ, İsmail Saymaz, Veyis Ateş ve Mehmet Akif Ersoy gibi gazetecilerle HaberTürk’e çıkacak. ve yapılan açıklamalara ve söylediği çarpıcı sözlere cevap vereceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler