#SesimOLEdebiyat

Sevgiliye Whatsapptan Atılacak Romantik Mesajlar

Doğduğumuz an sevdiklerimizin bizlere sevgisini ilk kez gösterebildikleri o muhteşem zaman. İlk kez ilgi sevgi sadakati tattığımız ailemizde büyüyüp biraz kendimizi ve duygularımızı tanımaya başladığımızda bize değer veren düşünen ,ilgilenen ve sevgissini sakınmadan paylaşacak birilerinin varlığına ihtiyaç duyarız. Hem karşınızdaki kişiden bunları beklerken hemde eğer duygularımızdan eminseniz ve karşılıklı sevgiyi ve aşkı bulduysanız ya da hala arıyorsanıuz ve ifade edemiyorsanız , ya da aranızda ufak tefek tartışmalar olduğunda duygularınızı en iyi şekilde anlatabileceğiniz bir şeyler yazmak istiyorsanız buraya bir göz atın .Sevginizi göstermekten duygularınızı ifade etmekten kaçınmayın .Sizler için sevgilinize ,değer verdiğiniz kişilere gönderebileceğiniz mesajları derledik.

Hatalı olduğumda da beni sev , sevgi kusurları yok etmez ,onları da kabul eder ,korktuğumda , sevindiğimde , üzüldüğümde bana sarıl ,düpedüz sarıl bana dedikten sonra sarılmanın ne anlamı kalır ? Ve gittiğimde tut çünkü ihtiyacım olan her şey sensin. Bir insanı bir hafta ,yedi gün ,günde yirmi dört saat aynı şekilde ,hiçbir iniş çıkış yaşamadan sevmenin mümkün olduğunu bana gösterdin .Burası bizim dünyamız ,Birbirimizin yanında olamadığımızda insanlar evler aramızda duvarlar var gibi uyandım uyandım ve hep seni düşündüm. İnsan en çok da bildiğiyle hissettiği arasında savaşır.Benim bildiğimde hissettiğimde sensin .Seni çok seviyorum iyi ki hayatımdasın …

Yaşanmış ve yaşanmamış ne varsa sana dair hepsi düşlerimde .Sen düşlerimdesin .Sevinçlerimde hüzünlerimde bekleyişlerimde .ben hep sevilmek istediğim gibi sevdim seni.Sevilmek anlaşılmak biliyorum sende beni benden çok anlayanımsın .Seninle aynı şeyleri düşünmek aynı şeylere gülmek eğlenmek .Bir tarif istense yaşama dair uyandığım günün aydınlık olmasının tek sebebi sensin ,senin hayatımda oluşun .Biz oluşumuz .En çok da daha önce tanımalıymışım seni diyorum .Hayatımın anlamlı kılan sensin ,gözlerin kirpiklerin o güzel ellerin .Elimi tuttuğunda bütün dünyayı karşımıza almışız hissi .Her zorluğun üstesinden gelebilecekmişiz hissi.Hayatım akattığın her hissi , seni sen yapan her şeyi çok seviyorum .

Seninle geçen kaçıncı ayımız kaçıncı günümüz saymak anlamsız çünkü ister çok kısa bir vakit geçirmiş olalım ister günlerce yanyana , bu anların hepsi ayrı güzel ,sana dair ne varsa güzel olduğu gibi.Güzel saçlarının rüzgarda savruluşu , çiçek bahçesi kokun , bana sevgi aşk ve huzurla bakan gözlerin bunca yıl bunlardan uzak ve birhaber oluşumu düşünüyorum ve seninle geçirdiğimiz her an için şükrediyorum .Mutluluk adına ne varsa seninle tamamlamıyor ,dünya senin kadar güzel geliyor tüm telaşlarıyla, bir o kadar yorulmuyorum da sevmekten seni. Bir ağacın altında gölgelenmek gibiymiş seni sevmek .Benim tüm korkularımda yanımdaydın ve yaşadığımız bunca zamanda sevgilim içimde sadece seni kaybetmekte korkusunu bıraktın .Ama zamanla birbirimize olan güvenimiz bağlılığımız bu korkuyu da söküp aldı içimden .Bizimki güllerle olduğu kadar dikenlerle de dolu bir hikaye ama sen o hikayenin hep gülüsün sevgilim.Benim koklarken yapraklarını dökmekten korktuğumsun sarıp sarmaladığım , rüyalarıma sakladığımsın . Bana dünyanın en şanslı insanı olduğumu fısıldar gibi bakan gözlerin , rüzgarla içime çektiğim kokun yani sen bitanem bunların hiçbiri kelimelere tam anlamıyla sığdırabileceğim hisler değil .Sadece seni her zaman, her koşulda ve bizi biz yaptığın için çok seviyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler