Gündem

Seçim Sonuçları Belli Olduktan Sonra Trump Çiftinden Şaşırtıcı Açıklama!

WhatsApp Image 2020 11 09 at 22

ABD seçimleri açıklandıktan sonra Donald Trump’ın kaybetmesiyle beraber Trump’ın eski danışmanından şaşırtıcı açıklama ” Melania Trump boşanmak için dakikaları sayıyor” dedi.

Yaklaşık 15 yıllık evlilikleri olan Trump çiftinin başkanlık zamanlarında bile elini tutmayışı bile hem alay konusu olmuştu hem de aralarında bir husumetin göstergesiydi. Trump’ın eski danışmanının dediğine göre boşanma davalarının başlaması için Melania Trump’ın beyaz saraydan ayrılmalarını beklediklerini belirtti.

RTS1QAGS

Seçim Bittikten Sonra Kavga Meydana Gelecek Demişti

Beyaz Saray’ı içerden biri olarak anlattığı Unhinged (Kaçık) isimli bir kitabıyla gündemde olan Newman, daha önce verdiği bir röportajda, Trump’ın seçimleri kaybetmesi durumunda neler olacağına dair de tahminlerde bulunmuştu. Eski yardımcı, “Bence ofisten ayrılırken kavga çıkaracak. Ama neyse ki görev devir tesliminin huzur içinde yapılmasını sağlayacak korumalar mevcut. Trump bebek gibi somurtsa da, aksilik çıkarsa da görevliler harekete geçer ve onu Beyaz Saray’dan çıkarır ve yeni lideri getirir. Yani bu durumda bu kişilerin Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris olmasını umuyorum” demişti. 

KAYNAK:NTV

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .