Teknoloji

LOL Seviye Ödülleri

Bu yazımızda sie LOL oyunu için 1’den 30 levele ve daha sonrasi için lol seviye ödüllerini göstereceğim. Yeni sezon ile birlikte level atladıkça ödül alma sistemine geçildi. Yeni sistemle birlikte sınırsız seviye atlıyoruz. Artık seviye atlayarak mavi öz, şampiyon ve tecrübeleri kolayca kazanabiliyoruz. Bu yazımızla birlikte lol level ödülleri 2020 hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Yeni bu sistemle oynadığımız şampiyonlarda nasıl tecrübeli olduğumuzu arkadaşlarımıza gösterebileceğiz. Amaç sadece sınırsız seviye atlamak değil bunun yanında bu seviyeyi atlarken bunu temsil edecek yeni materyaller getirmişler ama bunu yaparken abartıya kaçmamaya çalışmışlar.

Leveller arasındaki çerçeve farkı.

Yeni gelen takdir seviyesinde takdir aldıkça kutu almak için gerekli olan anahtarları da rahatça kazanabiliyoruz. Ayrıca level arttıkça değişen çerçeve resimleri, hacimleri yapılarak aralarında level farkı olan oyuncuların arasında değişimleri öne çıkarmış. Bunun amacı seviyesi yüksek olan oyuncular ile düşük seviyedeki oyuncular arasındaki farkı belli ettirmek.

LOL Seviye Ödülleri

Yazıya başlamadan önce buraya tıklayarak nasıl bedava RP ödülleri kazanacağınızı öğrenebilirsiniz.

Yeni bir kurulan hesap düşünelim. Bu hesapta 30 level’e kadar olan ödüller belli oluyor. Yani size rastgele ödüller dağıtılmıyor. 30 level olana kadar kişilere kalıcı şampiyonlar, kristaller, mavi öz, turuncu öz, şampiyon kapsülleri ödül olarak verilir. Bunların yanı sıra tecrübe kazandığınız şampiyonlarda seviye atladıkça yeni ve görkemli çerçeveler verilir. Hadi artık size lol seviye ödüllerini gösterelim

30 Level’den sonraki hesaplar için ise her 25 seviyede bir level’e göre efsane ifadeleri verilir. Ara leveller de ise süpriz totem görünümleri çıkabilir. Ve bunların yanında ekstra olarak cevher.

Bazı önemli LOL Level Ödülleri

  • Level 1 ve Level 2: Her iki seviyeyi atladığınızda da kutu açmak için anahtar kazanacaksınız.
  • Level 4: Kalıcı Brand şampiyonu verilir.
  • Level 9: 810 Mavi Öz
  • Level 10: Şampiyon Kostümü
  • Level 15: 4800’lük krital verilir.
  • Level 23 ve 24: Bu iki levelde de 750 mavi öz verilir.
  • Level 30: Görkemli özel bir şampiyon kostümü
  • Level 31: Şampiyon içeren bir kapsül
  • 30 Levelden sonra her 25 levelde bir ifade hediyesi verilir
  • 200 Level Ödülleri: 2 şampiyon krisatli + Cevher + Efsane 8

Lol Günlük Seviye Ödülleri

Yapılacak etkinlikler ve turnuvalara göre size özel görevler verilir. Bu görevleri yapmanız halinde size ekstra XP veya XP hızlandırıcı takviyeler gelir. Bunun yanı sıra her zaman olan günün ilk galibiyeti 15.seviyeden itibaren açılır ve ödül olarak ilk galibiyete 400 XP ve 50 mavi öz verir. Bu ödül 20 saatte bir yenilenir.

XP Ödülleri

Normal ve dereceli oyunlarda ortalama ilk galibiyet dışında 200 ile 300 XP tecrübe puanı kazanırsınız. XP kazanmak oldukça zordur bunun için hızlıca seviye artmak için mağazada RP karşılığında satılan XP takviyelerinden alabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı level atlarsınız.

2 tip XP takviyesi vardır. Galibiyet takviyesi ve iki kat takviye. Galibiyet XP takviyesinde sabit olarak her aldığınız galibiyet başına +210 XP puanı eklenir. İki kat takviyede ise galibiyet ve yenilgi gözetmeksizin her maçınızda aldığınız XP iki ile çarpılır ve kazandığınız XP olur. Çabuk level atlamak istiyorsanız kesinlikle XP arttırıcı satın almanız gerekir.

9 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler