Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

ekonomiGündem

Kripto Para Yorumları ? Yükselecek Coinler ?

Kripto nedir ? Hangi coine para yatırmalıyım ? Artacak Coinler hangileridir ? soruların cevaplarını vereceğiz. Herkese selamlar sevgili takipçilerim bugün sizlerle bende içinde olduğum ve son zamanlarda gündeme oturan kripto paraların analizini ve yorumunu yapacağız. Bir kaç ay içerisinde #BTC artışını bir anda 52 bin dolar seviyesine gelip ve bir kaç gün içersinde 46 bin seviyelerine gerilediğini herkes gördü ve artık dünyaca ünlü iş adamları şirketler bile paralarını kripto paraya yatırmaya başlıyor.

Kripto Alırken Yapılan Hatalar

Bitcoin’in bir anda düşmesi tüm diğer coinlerini bir anda düşmeye başladı bunun sebebi insanların bir anda güvensizleşmesi ve aniden düşen fiyat insanları korkutarak hemen paralarını çekmeye zorluyor fakat bunu kesinlikle yapmanızı önermem. Eğer bir coini almak istiyorsanız ilk olarak o coinin yapacağı teknolojik gelişmeleri ve ticari hacmine piyasadaki itibarını göz alarak yapmalısınız . Bir coinin ismine ve resmine bakılarak o coine para yatıranlar gerçekten de var . Yatırdığınız fiyattaki grafiğe baktığınızda bir anda yükseliş varsa o coinin azalmasını bekleyin ve en dip seviyelerde yatırmanız sizin için daha çok karlı olacaktır.

SABIRLI OLUN ! Eğer bir coin aldığınızda günde 5 -10 kere artmasını beklemeyin sabırlı olun ve o coini daha az düşünmeye bakın bu borsada sabırlı olanlar kazanıyor. Yatırdığınız coinlerde gerçekleşen düşüşlerde ve artışlarda hemen bi kaç lira kar edeceğim diye paranızı çekerseniz siz zararlı çıkarsınız. Coin yatırmadan önce yapacağınız kârı belirlemeniz gerekmektedir.

TÜM PARANIZI YATIRMAYIN ! Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte kripto paralar altın döviz gibi yatırımlardan göre daha fazla kazanç sağlayabiliyor fakat burada unutulmaması gereken, olası bir kaybında daha fazla olabileceğidir. Tüm paranızı kesinlikle yatırmayın bu coin işi her zaman kazandıracak diye bir şey yok çünkü bu işin içinde büyük adamlar , balinalar var.

Gerçek yatırımcı kimdir? Kendi kendine yetebilendir. Kendi kendine yetebilmek ne demektir? Sana ait olanı korumaktır. Kısacası! Yatırımlarınıza sahip çıkın. Ve asla! Gerçek değerlerinin altında SATMAYIN..

Yükselecek Coinler (YTD)

DAO MAKER

Son zamanlarda araştırdığım bir coin olan #DAO adlı coinden büyük beklentilerimin olduğunu söyleyebilirim . Şuan 3-4 dolar seyrinde ,hareket etmesine karşılık bir kaç ay içerisinde artmasını beklediğim coinlerden #DAO Ceo’su ve gerçekleştirdikleri teknolojik faaliyetlerde ise büyük gelişmeler gözüküyor. 35 günlük bir görevlerle her gün twitter da yayınlıyor ve şuan 17. güne girdi kalan günlerde Binanceye girmesiyle yüksek fiyatlarda olabilir.

JULD SWAP

Bir kaç haftadır gündemde olan bir coindir. Çoğu yatırımcı paralarını bu coine yatırdıklarını gördüm ve yakın zamanda binanceye girmeyi bekliyorlar. Bu aralar 2.27 tl de gezmekte binanceye girerken 7 tl olmasını bekliyorum.

Alpaca City (ALPA)

Alpha ile karıştırmayın lütfen. Bu yıl içerisinde bekledim en büyük artışı yapacağına inandığım coinlerden. Bugün ki fiyatı 30 sent olarak gözüküyor. fakat diğer yatırımcı ve yorumcu insanlar dahil bu fiyatın biraz fazla olduğunu 20 sentlere girerken almalarını öneriyor. Fakat bu fiyat önümüzdeki dönemlerde felaket bir sıçrayış olacağına inanıyorum

Şu anlık yatırım yapılması uygun olan coinleri size açıkladım bu yazdığım coinlerin kendi şahsi fikrim olarak size söylüyorum kesinlikle ve kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ! Sizlere bunlara yatırın demiyorum sadece sizlerin de araştırmasını ve inceleme yapmanızı söylüyorum.

--Benzer İçerikler--

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir