Gündem

Genç Kadının Çığlıklarını Duyan Kişiler Yardıma Gitti!

İstanbul Şişli’de çok enteresan bir olay yaşandı. Bir zanlı kadının yanına oturdu ilk önce taciz etti daha sonra cep telefonunu alarak kaçtı. O anda etraftaki yardımseverler hemen zanlının peşinden koşsa da yetişemediler. Kayıplara karışan taciz ve hırsız zanlısı olaydan 1 hafta sonra polisler tarafından yakaladı.

Olay geçtiğimiz hafta Şişli’nin Fulya semtinde yaşandı. Çalıştığı iş yerinde dışarı hava almak için çıkan bir kadın dinlenmek için iş yerinin bitişiğindeki merdivenlerde oturarak dinlenmeye başladı. Yanına simit yerken kadının yanına aniden gelip saldıran adam kadına tacizlerde bulundu. Bunun üzerine kadın çığlık atınca adam hemen olay yerinden cep telefonunu çalıp kaçmaya çalıştı.

3

Çığlık sesini duyan vatandaşlar adamın peşinden koşarken zanlı merdivenleri çıkarken bir güvenlik görevlisi önünü kesti. Güvenlik görevlisinin adamın önünü kesmesiyle birlikte zanlı güvenlik görevlisine bıçak çekince güvenlik görevlisi geri durmak zorunda kaldı. Olay yerinden kaçan zanlı polis ekiplerinin kamera kayıtlarını incelenmesiyle birlikte 1 hafta sonra yakalandı.

4

Olay sonrası adım adım güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, şüpheliyi bir hafta süren çalışmalar sonucunda yakaladı.

Kaynak: DHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler