Eğitim

Çekim Yasası

ÇEKİM YASASI

            Çekim Yasası; bu yasayı tanımlayanlara göre, nasıl bir hayat yaşamak istersen onu yaşarsın demektir. Çekim yasasındaki evren enerji üzerine kurulmuş bir düzendir. İnsanlar yaşadıkları hayatı kendi düşünceleriyle kendilerine çekerler. Çekim yasası pozitif düşüncelerle pozitif bir hayatı, negatif düşüncelerle negatif bir hayatı kendinize çekersiniz derler. Eğer doğru bir şekilde isterseniz elde edemeyeceğiniz şey yoktur diye eklerler.

Bana Göre

          Evren istemenin püf noktalarını bilen herkese istediğini verecek kadar cömert ve güçlüdür. İsteme şekliniz, ruh haliniz, istediğiniz şeyi elde etmeye olan inancınız çekim yasasını harekete geçirecektir. Mutlu ruh haliyle istediğin her şey olumlu bir şekilde gerçekleşir.

           Peki bu kadar mutsuzluğun olduğu bir dünyada nasıl mutlu olabiliriz? Ben de bu soruyu defalarca kendime sordum ve cevabı aslında çok basit. Bilinçaltımızı formatlayarak, eski ve olumsuz tüm kayıtları silerek, bizi sınırlayan tüm olumsuz düşüncelerden kurtularak, yerine olumlu ve sınırsız pozitif güçteki düşünceleri ekleyerek mutluluğa ulaşabiliriz.

Kendi Tekniğim

         Benim tekniğim, uygulaması kolay, kolay olduğu kadar da etkili bir teknik. Birkaç adımdan oluşan bu tekniğin uygulanması için; ilk olarak, hedeflerimi, dileklerimi, niyetlerimi sahip olmak istediğim her şeyi bir kağıda yazarak kağıdı görebileceğim bir yere astım. Her akşam uyumazdan önce bir aynanın karşısına geçip bu dileklerimi kendime inançlı bir şekilde okudum. Uyumak için yatağa girdiğimde birkaç derin nefes alıp vücudumu rahat bir şekle getirdim. İstediğim hayat akışı gerçekleşmiş gibi, istediğim her şeye sahipmişim gibi imgelemeye başladım. Sanki o an gerçekten istediğim her şey evren tarafından bana sunulmuş gibi bir mutluluk kapladı içimi. Ertesi sabah uyanınca yataktan çıkmadan aynı tekniği bir daha denedim. Gerçekten güne güzel başladım. O gün için her şey yolunda gitti. Daha sonra bu tekniği alışkanlık haline getirdim.

          Hayatımda bazen istemediğim durumlarda yaşandı. Ben buna rağmen evrene teşekkür etmeyi sürdürdüm. Anlık mutsuzlukların geçici olduğunu ve evrenin benim için hazırladığı büyük mutlulukların olduğunu düşündüm. Size tavsiyem deneyin geç kalmış sayılmazsınız. Çok kısa bir süre içerisinde değişimi görecek mucizeye şahit olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler