Gündem

Ahmet Çakara Hapis Talebi!

5ed5e14255428716a098d530

Televizyonun sevilen futbol yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar’a hapis şoku! Eski futbolcu Rıdvan Dilmen’e hakaret ettiği iddiası sebebiyle hazırlanan iddianamede Ahmet Çakar hakkında 2 yıl 4 ay kadar hapis cezası istendi.

Geçtiğimiz aylarda Ahmet Çakar sosyal medya hesabı üzerinden 30 Kasım 2020 yılında “İblis için zor günler başlıyor!!!!!!” diye bir tweet atmıştı. Bu tweet üzerine de Rıdvan Dilmen bu tweet’in kendine yönelik olduğu düşüncesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunarak dava açmıştı. Ahmet Çakar hakkında Rıdvan Dilmene karşı onur, şeref zedeliyici sözler söylendiği sebebi ile hakaret suçundan İstanbul Asliye Ceza Mahkemesine 2 yıl 4 Ay’lık bir ceza talebinin içerdiği bir iddianama gönderildi.

Ahmet Çakar: “İblisi Covid İçin Söyledim.”

Ahmet Çakar kendisine açılan hakaret suçu hakkında açıklama yaparak açıklamalarının Rıdvan Dilmene yönelik olmadığını hatta Rıdvan Dilmenle ilgili eskiden birlikte spor programı yaptıklarını söyleyerek söylediği sözlerin de covid salgını ile bağlantılı olduğunu söyleyerek kendini savundu.

Açılan davanın önümüzdeki aylarda sonuçlanması bekleniyor.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .