Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

Sosyal MedyaTeknoloji

Youtube Premium APK ( Güncel)

Youtube’nin yakın zamanlarda getirdiği Premium özelliğiyle beraber şarkıları uygulama alttayken dinlemek, reklamlardan muaf olmak ve video izlerken hem de başka uygulamayla ilgilenirken hala videoyu küçük bir pencerede izleyebileceğiniz özellikleri barındıran bir özellik getirmişti.

YT Premium

Uygulamanın fiyatını fazla görenler ücretsiz olarak Youtube Premium en güncel şekilde apk olarak atıyoruz. . Bu ek özelliklerin video indirmeyi içermiyor unutmayın. Uygulamada reklamlar kesinlikle yoktur isterseniz bunu açabilirsiniz. Videolarınızı arka planda, akıllı telefonunuzun ekranını kapatsanız bile dinlemenizi sağlamasıdır. Bu şekilde, kolayca müzik dinleyebilir ve hatta istediğiniz zaman şarkıları ve videoları arka planda dinleyebilirsiniz

Youtube Premium APK İndir

Attığımız linkteki dosyayı indirerek telefonunuza kurun ve giriş yapın google hesabınızlada girerek uygulamayı girebilirsiniz. Youtube premium apk dosyasını buraya tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Kurulumu çok basittir, indirip kurarak tamamen reklamsız Youtube deneyimini yaşayacakınız.

Youtube Premium APK Özellikleri

  • Arkaplanda video, müzik oynatma,
  • Reklamsız videoları izleme,
  • Videoları istediğiniz formatta indirme,
  • Çalma listesi oluşturmak ve bunu paylaşmak,
  • Videoları arkaplanda küçük pencerede oynatma.
--Benzer İçerikler--

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir