#SesimOLGündemSosyal Medya

En Güzel Çocuk Filmleri

Minions 1

Yaşam koşuşturmasına kısa bir mola vermek isteyenler, ailesiyle birlikte eğlenceli zaman geçirmek için izleyecek film arayanlara en güzel çocuk filmleri kategorisini hazırladık. Çocukluk yaşlarımızda hepimiz bir an önce büyüyüp kendi kararlarımızı almak isteriz ancak büyüdüğümüzde ise bir bakmışız kendimizi en güzel çocukluk anılarımızı düşünürken buluruz. Size çocukluk anılarınızı veremesek de çocuklarınızı birlikte en içten şekilde güleceğiniz ya da sevdiklerinizle eski masum günlerinizi hatırlayarak eğleneceğiniz dakikalara hazırsanız en güzel çocuk filmleri önerilerimize hemen bakmaya başlayın.

Madagaskar

2005 senesinde izleyiciyle buluşan film o kadar çok kişi tarafından izlenip hayatımızda yer edindi ki artık Madagaskar için film değil Madagaskar serisi diyebiliriz. Seri olunca devam filmlerinin güzel olmayacağından korkulsa da animasyon filmleri için bu durum söz konusu değil. Çünkü diğer animasyon filmlerinde olduğu gibi tüm Madagaskar filmleri aynı sıcaklığı yaşatırken bize de muhteşem dakikaları geçirmek kalıyor.

New York’ta bir hayvanat bahçesinde yaşayan zebra Marty’nin tek isteği hayvanat bahçesinden dışarı çıkarak doğal yaşama geri dönmektir. Arkadaşları aslan Alex,  hipopotam Gloria ve zürafa Melman arkadaşlarını hevesinden vazgeçirmeye çalışırken kendilerini tam da Marty’ nin istediği gibi dışarıda bulurlar. Dört kafadar arkadaşa hayvanat bahçesinden kaçmayı başaran penguenlerde eşlik ederken yenidünyalarının kapılarını aralayacaklardır.

indir
Madagaskar

Yukarı Bak

Hepimiz hayatımızda mutlu olmaktan bahsederiz ancak gerçek mutluluğun çoğu zaman yanı başımızda olduğunu unutarak yaşam yoğunluğunun içerisinde kayboluyoruz.  Bazılarımızda tıpkı Carl gibi mutluluğu yanı başında hayatının aşkı Ellie’ de buluyor. Ne yazık ki mutlu çiftin mutluluğu Ellie’ nin ölmesiyle son bulmuş gibi gözükse de Carl, biricik aşkı Elline en büyük hayalini gerçekleştirmek için yola çıkarken mutluluğunun da peşinden yeniden koşmaya başlıyor.

yukarı bak
Yukarı Bak

Coco

Herkesin muhakkak izlemesi gereken filmlerden birisi Coco.  Müzik aşkıyla yanıp tutan bir çocuğun gitar aşkının tüm aileyi yeniden bir araya getireceğini kimse tahmin edemezdi. Bir de bu aile üyelerinin ölü olduğunu düşünürsek.  Güzel müziklerle sımsıcak aile duygularını anlatan eğkenceli, dramatik bir o kadar da eğlenceli bir film. Belki bazen görüneni değil görünenin ötesine geçerek duygularımızla hareket etmemiz her şeyin çözümü olabilir.

coco 2
Coco

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .