Gündem

Yeni Cumhurbaşkanı Adayı Berat Albayrak Olabilir

berat albayrak 6

Eski Hazine Ve Maliye bakanı Berat Albayrak’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerine Cumhurbaşkanlığı adaylığına hazırlandığı iddia edildi. Yeniçağ gazetesi yazarlarından Orhan Uğuroğlu son yazısında Berat Albayrak’ın AKP kulislerinde cumhurbaşkanlığı adaylığının konuşulduğunu iddia etti.

Berat Albayrak adına atılan iddialara bir yenisi daha eklendi. Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu AKP kulislerinde Berat Albayrak’ın yeni AKP’nin cumhurbaşkanlığı adayı olmasına hazırlandığını iddia etti. Uğuroğlu yazısında, “AKP’lilerin konuştuğu iddia edilen son kulis bombası şöyle; damat Albayrak kulislerde, ‘Anayasa değişikliğinde hata yapıldı Cumhurbaşkanımız 3. kez aday olamayacak…’ diyormuş… Erdoğan’ın yerine cumhurbaşkanlığı adaylığına hazırlanıyormuş… Erdoğan, AKP içinde egemenlik kuran damadı Berat Albayrak’a çok kızıyormuş” dedi.

Diğer yandan Uğuroğlu MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’nin neden Albayrak’ın istifa etmesini ve Merkez Banka başkanının değiştirilmesiyle ilgili hiçbir şey söylememesinden şikayet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .