#SesimOL

wTakip Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

kak rabotaet vatsap

wTakip yani whatsapp takip uygulamasıdır, telefonunuzun rehberinizde kayıt olan ve Whatsapp uygulaması inmiş olan kişilerin uygulamaya ne zaman girdiğini ya da ne zaman çıktığını size bildirim olarak göndermektedir. ve başka bir uygulama indirmeksizin direk Whatsapp üzerinden size bildirim gönderir ve sizi de zorluk çıkarmaz. Örnek vericek olursak telefonunuzda kayıtlı olan kişiyi bu kişi sevgiliniz aile üyeleri ve çocuklarınızda olabilir , bildirim olarak gelmektedir . Mesela 05xx xxx xx xx numarasını kaydettiniz. Daha sonra bunu takibe alan wtakip sistemi size whatsapp üzerinden kendi numaraları ile dönüş sağlamaktadırlar. Whatsapp üzerinden slalk olarak düşünebiliriz.

Diğer wTakip gibi uygulamalara nazaran bu uygulama bana daha sade ve uygun geldi çünkü diğer uygulamalarda direkt olarak başka bir uygulama gibi telefonunuzda durur fakat wTakipte öyle değildir , Google play üzerinden uygulama olarak değil sizin whatsappınız üzerinden size bildirim gönderiyor. Bu da sizi zorda bırakacak bir uygulama olmuyor. Yani telefonuzunu kurcalayan birisi uygulama görmediği için şüphelenmeyecektir. 

wTakip Ne İşe Yarar ?

Uygulamayı daha detaylı anlatacak olursak, ilk olarak uygulama bir takım ücretler istiyor bunu unutmayalım fakat ilk gün ücretsiz faydalanabilirsiniz ilerki zamanlarda size günlük haftalık olarak seçeneklerden faydalanıyorsunuz. Uygulamayı kurduk diyelim ve sevgiliniz sizden önce Whatsappa girdi ve bunu size bir bildirim olarak gönderiyor ve ne zaman uyudu kaç dakika çevirimiçi kaldı gösteriyor sevgilinizden şüpheleniyorsanız ve birazcık psikopat bir sevgiliyseniz bu uygulama size göre diyebilirim. Uygulama kurucuları evebyn kontrolü olarak üretmiş bu uygulamayı ama bizim halkımız çoğunlukla kıskanç bir toplum olduğumuz için çoğumuz sevgili ve arkadaşlar üzerinde kullanacağız.

wTakip Ücreti Ne Kadar?

Uygulama ilk gün ücretsiz olma olanağı var ondan sonraki zamanlarda aylık 100 tl verdiğiniz taktirdi sınırsız numara kayıt edebilirsiniz.

wTakip İptal Nasıl Edilir ?

wtakip ücretsiz deneme iptali yapınca herhangi bir ücret ödemezsiniz fakat aylık abonelik başlatırsanız da iptal ettiğiniz ayın ücret ödemesini alamazsınız. Yani o ayı kullanmış gibi sayılır ve ücret de hak iddia edemezsiniz.wTakip’ten ücretli bir hizmet alırsanız; aldığınız ücretli hizmetleri dilediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz. Bunun için buraya tıklayarak iptal formunu doldurabilirsiniz.

wTakip APK Var Mı ?

wTakip uygulamasının apk sı var mı diye sizler için araştırdık. Fakat uygulama telefon üzerinden bir uygulama olmadığı için ve direk online raporlama sistemi ile çalıştığından dolayı ücretsiz olarak ve başka bi uygulama olarak kullanma şansı tanımamaktadır .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .