Gündem

Ünlü Oyuncudan Sert Sözler “Ben Utanıyorum”!

thumbs b c 2322113a8bab387f222ba7c7bb8f8935

Son günlerin en çok izlenen dizisi Sadakat oyuncularından Özge Özder Instagram üzerinden paylaştığı hikaye ile Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaşımıyla birlikte maske takmayan vatandaşlara isyankar sözlerde bulundu.

Kanal D’nin reyting kıran dizisi Sadakat’da Derya rolünde oynayan 42 yaşındaki oyuncu Özge Özder insanların neden halen maske takmamakta ısrar ettiğini anlamadığını ve artık Fahrettin Koca’nın gerizekalılara anlatır gibi anlatmasından ben utanıyorum diyerek maske takmanın önemini vurguladı.

Ünlü oyuncu Fahrettin Koca’nın şu sözlerini paylaştı: “Maskenin koruyuculuğu, ağzı ve burnu tamamen kapatmasına bağlıdır. Havayla doğrudan temas önlenmelidir. Örneğin, burun açıkta bırakılırsa virüse yoğun şekilde maruz kalmanız mümkün. Virüs yükü arttıkça da hastalık ağırlaşır. Maskenizden tam yararlanın. Hastalığın önünü kesin.”

Paylaştığı hikayenin üst kısmında Fahrettin Koca’nın bu sözlerine yer veren Özge Özder “Artık bir geri zekalıya anlatır gibi anlatılmasından ben utanıyorum. Ama hala anlaşılmaması ve bu uyarıların gerekli olması gerçekliğinden daha çok utanıyorum” dedi.

Bir diğer paylaşımında ise Fahrettin Koca’nın paylaşımının altını çizen Özge Özder “”Maske takıp bir şey söylemek için indirenler ayrı bir tayfa! Arkadaşlar sizi duyuyoruz. Konuşurken indirmeyin şunu! Telefonu açarken bile maske indirmek… Dibimize girip maske indirerek konuşmaya çalışmak neden!” diyerek tepki gösterdi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .