Nedir?Sosyal Medya

Whatsapp Tema Değiştirme (Güncel)

Klasik whatsapp temasını değiştirme vaktiniz geldi. Artık whatsapp temanızı değiştirebilir kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Hatta kendiniz yeni bir tema yaratabilirsiniz. Bu yazımızda size nasıl whatsapp temasını değiştirebileceğinizi öğreteceğiz.

Whatsapp Plus İle Tema Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bunun için ilk önce telefonunuzda kurulu olan Whatsapp uygulamasını silmeniz gerekmektedir. İçinde yeni ve tema değiştirmekten başka bir sürü özelliği olan “Whatsapp Plus” uygulamasını apk olarak indirebilirsiniz. Size vereceğimiz uygulama indirme linkini buradan son sürüm şeklinde indirebilirsiniz.

Not: APK’yı kurmadan önce eski whatsapp uygulamanızda önemli mesajlar varsa yedeklemeyi unutmayınız.

APK’yı indirdiğinizi ve uygulamayı kurduğunuzu varsayıyorum. Öncelikle whatsapp plus uygulamamızı açıyoruz ve sağ üstte 3 çizgiye basıyoruz ve plus ayarlar kısmına basıyoruz.

Plus ayarlar kısmında uygulamaya dair birçok özellik görebilirsiniz. Buradan temalar kısmına basıp, temalar indir kısmına basıyoruz. Karşımıza yüzlerce renkli, sade, arkaplanı özel yeni tema çıkacak. Beğendiğiniz temaları buradan indirip kurabilirsiniz. İşlem sadece 1-2 dk sürecektir. Yeni temanız hayırlı olsun 🙂

Ayrıca bu uygulama sayesinde hem konuşma arkaplan renginizi değiştirebilir hem de uygulama dışındayken konuşma balonunuzu özelleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler