Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

Nedir?Sosyal Medya

Whatsapp Tema Değiştirme (Güncel)

Klasik whatsapp temasını değiştirme vaktiniz geldi. Artık whatsapp temanızı değiştirebilir kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Hatta kendiniz yeni bir tema yaratabilirsiniz. Bu yazımızda size nasıl whatsapp temasını değiştirebileceğinizi öğreteceğiz.

Whatsapp Plus İle Tema Değiştirme Nasıl Yapılır?

Bunun için ilk önce telefonunuzda kurulu olan Whatsapp uygulamasını silmeniz gerekmektedir. İçinde yeni ve tema değiştirmekten başka bir sürü özelliği olan “Whatsapp Plus” uygulamasını apk olarak indirebilirsiniz. Size vereceğimiz uygulama indirme linkini buradan son sürüm şeklinde indirebilirsiniz.

Not: APK’yı kurmadan önce eski whatsapp uygulamanızda önemli mesajlar varsa yedeklemeyi unutmayınız.

APK’yı indirdiğinizi ve uygulamayı kurduğunuzu varsayıyorum. Öncelikle whatsapp plus uygulamamızı açıyoruz ve sağ üstte 3 çizgiye basıyoruz ve plus ayarlar kısmına basıyoruz.

Plus ayarlar kısmında uygulamaya dair birçok özellik görebilirsiniz. Buradan temalar kısmına basıp, temalar indir kısmına basıyoruz. Karşımıza yüzlerce renkli, sade, arkaplanı özel yeni tema çıkacak. Beğendiğiniz temaları buradan indirip kurabilirsiniz. İşlem sadece 1-2 dk sürecektir. Yeni temanız hayırlı olsun 🙂

Ayrıca bu uygulama sayesinde hem konuşma arkaplan renginizi değiştirebilir hem de uygulama dışındayken konuşma balonunuzu özelleştirebilirsiniz.

İlgili Yazılar
#SesimOLNedir?Sosyal Medya

SFS Nedir? İnstagram SFS Nedir? Nasıl Yapılır ?

#SesimOLNedir?Sosyal Medya

Snapchat Streak Nedir? Streak Nasıl yapılır?

Sosyal Medya

En Güzel Ortak Hesap İsimleri

EğitimNedir?Tarih

Haçlı Seferi Nedir ? Haçlı Seferleri Ne Zaman Başlamıştır ?

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir