#SesimOLGündem

Ülkede Virüs Kontrolden Çıktı ! Hastanelerin Tuvaletin’de Ölüyorlar !

Ekran Alintisi 13 2

Corona virüs’ün en çok etkilendiği ülke olan İtalya’da dehşete düşüren görüntüler ortaya çıktı. Napoli’nin Carderelli Hastanesinde kaydelilen görüntülerde hastaların bakımsız bir şekide ve tuvaletlerde ve sedyelerde ölü olarak bırakılması herkesi şok etti.

https://www.youtube.com/watch?v=VHZ916yNC-o&ab_channel=Haberler.Kim

Corona virüs bir çok ülkede Sonbaharın ve onunla birlikte grip’in artışı ile birlikte ülkelerde 2. ve 3. dalgaların oluştuğunu belirttiler. İlk dalgada da zaten İtalya corona virüs de hiç iyi bir mücadele verememişti. Vaka sayıları hızla artış gösterirken, hastanelerden de iç açıcı görüntüler gelmiyor. Sosyal medyaya yansıyan ve İngiliz basınının da manşetlerden yer verdiği görüntülerde Napoli’deki Cardarelli Hastanesi’nde yaşananlar gözler önüne seriliyor.

cardarelli hastanesi facebook2 2

Hastanelerde kontrolden çıkıyor insanlar hastane sedyelerinde ölüyor ve doktorlar vakalara yetişmekte zorluk çekiyor söz konusu videoda bir kişi elinde kamerayla acil servisi dolaşıyor. Acil servislerinde kamerasıyla dolaşan adam Bu adam ölü, burası Cardarelli Hastanesi. İşte burası da acil servis. Bu kadın kendi idrarı içinde yatıyor. Ölü mü yoksa hayatta mı bilmiyoruz. Orada da bir kadın var hiçbir şey bilmiyoruz” ifadelerini kullanıyor.

İtalya’da Vaka Sayısı 1 Milyonu Geçti

Görüntüler İtalyan vatandaşlarını korkuttu ve hastaneyle ilgili soruşturma başlatıldı ve  İtalya’da şimdiye dek 1 milyon 66 bin vaka görüldü. Ülkedeki ölü sayısı ise 43 bin 589’a ulaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .