Sıkılmadan İzleyeceğiniz 2 Dizi Tavsiyesi | Sesimol.net

Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

FİLMNedir?

Sıkılmadan İzleyeceğiniz 2 Dizi Tavsiyesi

THE 100

IMBD puanı 7.7 olan dizinin konusu dünyada yaşamın bittiği ve uzayda “Ark” adı verilen bir uzay gemisinin içinde insanların yaşamını devam ettirdiği anlatılmaktadır. Ark gemisinde sınırlı oksijen olduğundan dolayı cezaya çarptırılmış dizinin ismini aldığı 100 insanı dünyaya göndermeye karar veriyorlar. Bu ceza ile aslında dünyada yaşam hala var mı sorusuna cevap bulmak istiyorlar.

İnsan diziyi izlerken bölümde ayrı bir heyecana kapılıyor çünkü konusu gereği oldukça çeşitli aksiyonlara sahip bir dizi. Dünyaya gönderilen 100 kişiden tabi ki de kayıplar oluyor bu durumda kimlerin canlı kalacak olması insanı merakta uyandırıyor.

Kitaptan uyarlanan dizinin karakterleri sahip olduğu farklı kişiliklerle diziye ayrı bir renk katmış. The 100 konusu ve oyuncuları‘nı ayrıntılı bir şekilde link üzerinden de öğrenebilirsiniz.

The Mandalorian Dizisi

Iron Man filmlerinin yönetmeni Jon Favreau’den mükemmel bir dizi yapılmış. Star Wars serisinin Disney yapımı ilk dizisidir. İnanılmaz görsel efektlere sahip olan diziye bölüm başı 15 milyon dolar harcandı.

Gizem, Aksiyon, Macera ne istersek onu bulabileceğimiz türden bir dizi olmuş. Jon Favreau bu dizi için senaryoyu yaptı, tasarımları ve prodüksiyonu kendi ayarladı ama yönetmenliği başkasına bıraktı 🙂

İzlerken kesinlikle sıkılmayacağınızı, bol aksiyonlu bir dizi izleyeceğinizin garantisini verebiliriz. Dizi ile ilgili ayrıntı konulara ve The Mandalorian konusu ve oyuncuları yazısından ulaşabilirsiniz.

Nedir Bu? | Kısa Ve Anlaşılır Eğitici Bilgilerin Bulunduğu Blog Sitesi

Ayrıca nedir bu sitesine ulaşarak dizi, filmler hakkında bilgiler alabilir ve tekonoloji, bilgi, donanım-yazılım, doğa, eğitim hakkında çeşitli sorulara cevap bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar
Nedir?Teknoloji

Plaka Tanıma Sistemi

FİLMSosyal Medya

Hayatta Kalma Dizileri

GündemKimdir?Nedir?Sosyal Medya

Erasmus Muharrem Olayı Nedir?

Nedir?Tarih

Ege Uygarlığı

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir