Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

#SesimOLNedir?Sosyal Medya

SFS Nedir? İnstagram SFS Nedir? Nasıl Yapılır ?

Sfs Nedir ? Ve İnstagramda Sfs ne anlama gelmektedir ? Konu başlıklı yazımızda çokta aratılan ve sosyal medya takipçi kasımı yapan veya aynı kişinin sahip olduğu birden fazla sayfayı takip ediyorsanız muhakkak sfs ile veya sfs kelimesiyle karşılaşmışsınızdır. Hayatımıza yeni giren bu terimi size yanıtlayacağız .

Sfs Nedir ?

Açılımı Shoutout for shoutout  olan takipçi kasma sayfaları tarafından kullanılmaktadır. Tam anlamı olarak karşılıklı profil paylaşımıda denilmektedir. Facebook ,Twitter ve daha çok İnstagram üzerinden kullanılan bu terim takipçi kasmak ve hali hazırda 10-15 k takipçiye sahipseniz size benzer takipçi sayılı sayfayla sfs yapabilirsiniz. Amaç takipçi artırmak ve karşılıklı olarak takipçi takası ve kazancı denilebilir. Ama burda dikkat edilmesi gereken en önemli husus sfs yapılan sayfaların takipçileri birbirinden farklı insanlar olmalıdir. Mesela sfs yapmak isteyen iki sayfa takipçilerin çoğu ikisinide takip ediyorsa verimli bir sonuç elde etmek olanaksızdır.

İnstagram SFS Nedir ?

Yukarıda sfs nedir ve nasıl kullanılması gerektiğini ve sakıncalarını anlattık şimdi ise İnstagram da sfs nedir ve nasıl yapılır onları size anlatacağız. İnstagram üzerinde takipçileri benzer olan iki sayfa anlaşarak sfs yapmasına ve takipçilerine bu sayfayı önermesi ve tavsiye etmesine denir. İki tarafta hiçbir ücret etmeyerek hem sıfır ücrete reklam yapabilirsiniz ve böylece takipçiniz artarak keşfete düşmeniz daha olanaklı olur. Y eni sayfalar açarak elinizde bulunan sayfa sayılarını arttırabilir ve ciddi rakamlara sayfalarınızı satabilirsiniz ve bu iş üzerinden ticarete ve paranızı kazanabilirsiniz.

İlgili Yazılar
#SesimOLNedir?Sosyal Medya

Snapchat Streak Nedir? Streak Nasıl yapılır?

Sosyal Medya

En Güzel Ortak Hesap İsimleri

Nedir?Sosyal Medya

Whatsapp Tema Değiştirme (Güncel)

EğitimNedir?Tarih

Haçlı Seferi Nedir ? Haçlı Seferleri Ne Zaman Başlamıştır ?

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir