Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

Gündem

İkbal Gürpınar’dan acı haber

Ekranların sevilen ismi İkbal Gürpınar’dan bir acı haber daha! Korona virüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan Gürpınar babasının ardından annesini de korona virüs nedeniyle kaybetti.Ünlü sunucu zor günler geçiriyor. Korona virüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırılan İkbal Gürpınar’ın babası 2 ay önce korona virüs nedeniyle hayatını kaybetmişti. Bugün de Gürpınar ailesinden bir acı haber daha geldi. Anne Gürpınar kaldırıldığı hastanede korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

İKBAL GÜRPINAR’IN OĞLU DUYURDU

İkbal Gürpınar, geçtiğimiz günlerde korona virüse yakalandığını duyurmuştu. Durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakıma kaldırılan ünlü sunucunun durumunu iyiye gitmesi üzerine  normal odaya alınmıştı. Sevenlerini mutlu eden bu haberin ardından alınan kötü haber herkesi üzdü. İkbal Gürpınar’ın oğlu Alper Gürpınar acı haberi sosyal medyadan duyurdu. Alper Gürpınar, “Annemin sayfasından siz sevenlerini bilgilendirmek istedim. Canım anneannemiz Neriman Dönmez, Covid -19’dan dolayı Hakk’a yürüdü. Annem İkbal Gürpınar, bugün yoğun bakımdan normal servise çıktı, tedavisine orada devam edilecek. Günlerdir annemi yaşatmak için yoğun çaba gösteren Ankara Şehir Hastanesi’nin Başhekimi Sayın Aziz Ahmet Surel’e, Yoğun Bakım sorumlusu Prof. Dr Seval İzdeş ve ekibine, Kıymetli Hekimlerimiz ve özellikle yoğun bakım hemşı̇relerı̇mı̇ze , dualarınızla hep annemin yanında olduğunuz için sizlere sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

BABASI İKİ AY ÖNCE HAYATINI KAYBETTİ

İkbal Gürpınar’ın babası Murtaza Dönmez de 2 ay önce korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Kimden ve ne zaman virüs kaptıkları belli olmayan ailenin başka fertlerinin de virüs kaptığı ve tedavisinin alındığı öğrenildi. 

İKBAL GÜRPINAR KİMDİR?

İkbal Gürpınar 1969 Yılında Kırıkkale’de doğdu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İş İdaresi Bölümü’nde 1 yıl okuduktan sonra 1990’da girdiği Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden 1994 yılında mezun oldu. 1994-1995 yılında TRT’de “25.Saat” isimli programla televizyona ilk adımı atmıştır. Ardından Ortadoğu Amme İdaresi’nde ithalat ihracat elemanı sertifika programına katılıp bitirmiştir. Kısa bir süre restoran zincirleri kuran bir firmada Halkla İlişkiler ve Franchising müdürlüğü yapmıştır. TRT Gap’ta çeşitli programlar sunmuş, 1998-2000 yılları arasında TRT’de çalışıp, bir hastanede halkla ilişkiler müdüreliği yapmıştır. 2006 yılında ise Kanal D’de “İkbal’le Yaşama Dair” adlı programı sunmuştur.Şu an çeşitli televizyon programlarında yer almaktadır. Yüzük Taşı, Mutluluk Yolu ve ardından Kimse Yok Mu isimli programlarını sundu. Yaşadıklarını, izlenimi ve deneyimlerini 3 kitapta topladı,insanlar yüreklerini dondurmasın diye 3 de şiir albümü yaptı ve en önemlisi çocuklarımız sevgi ile büyüsünler diye de masallar yazdı. Filiz Sabuncu’nun iki masalının da bulunduğu “İkbal’den Masallar” çocuklar tarafından çok beğenildi.

--Benzer İçerikler--

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir