Güzel sözler

Dosta ağır sözler

dosta agir sozler

Dosta Ağır Sözler

Dosta ağır sözler arıyorsanız kalbiniz çok kırık demektir. Anneden ve babadan daha fazla sır paylaşılan bir kişi ile küs olmak çok verici olmalı. Bunu ancak yaşayanlar bilir. Ancak sizin için empati kurabiliriz. Ne kadar istemesek de dostunuzun yaptığı yanlışı anlaması için dosta ağır sözler için birkaç örnek sunabiliriz. Belki de bu hatasını anlamaya yardımcı olacaktır. Çünkü pek çok kişi yaptığı yanlışın farkında olmaz, bazıları da hatasını kabul etmez. İşte bu gibi zamanlarda ağır sözler etmek empati kurmalarını sağlayabiliyor.

dosta agir sozler

Dosta en ağır sözler

  • Seni dost bilen ve sana her gün dost diyen de kabahat. Ancak bu kelimeyi bir daha benden duyamayacaksın. Bunun da acısını belki şimdi belki çok geç anlayacaksın.
  • Hadi bana eyvallah, diyeceğim hiç aklıma gelmezdi. Herkese eyvallah derken gülüp geçerdim. Şimdi bu kadar üzüleceğimi kim anlatsa inanmazdım. Neyse, ben çok yandım şimdi sıra sende, DOST!
  • Yıllarca neler yaşadık seninle, beraber ağladık ve beraber güldük. Meğer ağladıklarımız yalan ve güldüklerimiz de hayalmiş. Tanıdığıma üzüldüğüm kişiler listesindesin artık. Hayatımda hiç kimse bu kadar alçalmamıştı. Zirveden yere düşmek ağır olsa gerek.
  • Hayat bana sille vurduysa senin sarılmanla tekrar ayağa kalkardım. Meğer son sille senden olacakmış. Şimdi bana hayat sille vursa kaç yazar. Sayende asla yıkılmam.

Ağır sözler dosta edilmeden önce size bir uyarımız var. Lütfen bunu bir kez daha düşünün. Acı vermek ve can yakmak özellikle kelimeler ile oldukça kolay. Hele ki en sevilenden gelen acı söz oldukça ağır oluyor. Bıçak yarası gibi sızlıyor ama acısı hatırladıkça kanıyor sanki. Bu nedenle dostunuzu en başından iyi seçmeli ve her zaman gözden geçirmelisiniz. Ona ağır sözler edecek kıvama gelmeden önce de yavaş yavaş ilişkinizi bitirmelisiniz. Birden olan ve oldukça sıra dışı durumlar için karşı taraf mutlaka dinlenmelidir. Çünkü dinlemeyi pek de iyi bilmeyen bir milletiz biz. Her zaman konuşur ve kendimizi dinlettiririz. İşte bu gibi zamanlarda kırılmalar sık yaşanır. Dinlemeyi ve kendinizi dinletmeyi iyi bilmeniz dileğiyle.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .