Cihangir Göktaş Kimdir? | Sesimol.net

Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

#SesimOLGündemKimdir?Sosyal Medya

Cihangir Göktaş Kimdir?

Tanıyacağınız şekliyle; genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız, amerikanın present president’ i yada yeni duyanlar için JF Kennedy yani kısaca o yönetimin kendisi.

Ne dediğini anlayamasak bile, bizleri ekrana kitleyen abimizin adı Cihangir Göktaş’tı ve Mersin’de yaşıyordu.Cihangir Göktaş ilk olarak karşımıza 2017 yılında başkanlık sistemi hakkında yapılan bir röportajda çıktı.Röportajı sosyal medya gündemini adeta esir almıştı. ‘Başkanlık maşkanlık anlamam da’ diyerek başladığı röportajı ‘Ankara beni bulsun’ diyerek bitirmişti.

Bu röportaj üzerinden geçen iki yılın ardından (2019) , Cihangir abimiz tekrardan sosyal medya gündemine oturdu.Cihangir Göktaş kimdir sorusuna gelecek olursak; bu konu hakkında kimsenin teyitli bir bilgisi yoktur.Hakkında yazılan yazıların bir kısmında daha önceden zengin olup, Amerika’da ikamet ettiği fakat parasının bir şekilde bittiği sonucunda bu hale geldiği söylenmektedir.Yine bazı yazılarda asker olduğu ve binbaşı olarak doğuda görev yaptığı sırada yoğun stresten etkilenerek psikolojik rahatsızlık geçirdiği söylenmektedir.Bu yazıların doğruluğu hakkında emin değiliz, belki ilerki günlerde Cihangir Göktaş hakkında daha net bilgilere ulaşacağız.


Cihangir abimiz hakkında bizi etkileyen yazılardan biri ise Ekşi Sözlük’ te yazılan bir entry oldu.Bu entry’de yazılana göre; yazının kaynağı Cihangir abimizin güncel videolarını sosyal medya hesabında paylaşan kişiymiş.Bu yazıya göre Cihangir Göktaş hakkında aynen bunlar söylenmekte ;

kendisi çok variyetli bir ailenin oğlu olarak yıllarca amerikada yaşamış. ailesi kanserden ölünce amcası mirasına çökmüş ve cihangir abi yıllarca sokakta yaşamış. bu esnada dezorganize şizofreni hastası olmuş. ankara ayağını denk alsın videosundan sonra devlet kendisini tedaviye almış. tedaviden sonra amcasına ulaşmışlar alması için o da kendisini bir otele yerleştirip bırakmış. üzücü bir hikaye, sosyal medyada kimisi kendisiyle dalga geçiyor, kimisi halinden anlamaya çalışıyor. belki bu yazıyı okurlar ve ona göre hareket ederler.

https://eksisozluk.com/entry/98975106

Bu arada yeni yazdığımız yaz olan Anadolu yakası gezilecek yerler ve sınavsız ikinci üniversite bölümleri yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Yazılar
#SesimOL

Eğitim Hakkında Temel Bilgiler

FİLMSosyal Medya

Hayatta Kalma Dizileri

#SesimOL

The Economist 2021 Kehanetleri

#SesimOL

Buga Girmek Nedir ?

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir