Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

Nedir?SağlıkSosyal Medya

Burçlara Göre Güzellik Rehberi

Her burcun birbirinden farklı karakteri, düşünceleri, zevkleri, hayata bakış açısı ve birçok özellikleri vardır. Burçların ilgi alanları, birbirinden farklı olduğu için dolayısıyla güzellik konusunda da değişik algılar içerisinde olurlar. Bazı kişiler iddialı görünmekten hoşlanırlarken bazıları ise doğal görünmeyi arzular. Buna oranla da kendilerini yansıtan renkler ve tonlar seçerler.

Bizler de burçlara göre değişkenlik gösteren güzellik rehberini sizler için hazırladık. Burcunuzun sahip olduğu güzellik tercihlerine göz atabilir, zevklerinize bağlı kalarak tercihlerde bulunabilirsiniz.

Koç Burcu

Kişiliğinde güç ve cesaret barındıran bir Koç burcu kadını iddialı görünmekten asla çekinmez. Koç kadını oldukça renkli ve cesaret gerektiren tonlardaki makyaj ürünlerini kullanmayı tercih eder.
Saçlarında da çekici modeller tercih eden Koç kadını, bunu uyguladığında kendini daha iyi hisseder.

Boğa Burcu

Boğa burcu kadını için en önemli etken, kullandığı her ürünün kalitesidir. Kaliteden sonra renk tonlarına dikkat eder.
Boğa burcu kadını, genel olarak sade ve güzel görünmeyi sever. Abartıdan uzak durmak isteyen Boğa kadını, ışıltılı ürünler kullansa da doğal görünümlü olmasına özen gösterir.

İkizler Burcu

İkizler burcu kadını için en önemli nokta, karşı tarafın beğenisini yakalamaktır. Işıltılı ve cesaret gerektiren bir görünümden asla kaçınmaz. Birçok rengi ve tonlarını bir arada kullanmayı çok sever. Gökkuşağını andıran makyaj ürünlerini kullanırken, aralarında neon tonları da görmeniz mümkün olabilir.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu kadını, düşüncelerinin sıklıkla değişmesi nedeniyle, söz konusu makyaj ve saç olunca da sıklıkla farklı tercihler yapabilir. İddia sahibi renk tonlarını kullanabilirken, havalı ve dikkat çekici saç modellerini de tercih edebilir. Bir Yengeç kadınında abartılı bir highlighter görmeniz bile mümkündür.

Aslan Burcu

Aslan burcu kadını, gösterişe oldukça meraklıdır. Tüm gözlerin kendisinde olmasını ister ve bunu isterken de asla çekinmez. Oldukça canlı renkleri tercih eden Aslan burcu kadını, enerjik ve ışıltılı tonlardan hoşlanır. Saçlarında ise daha çok kabarık görünümlü modelleri tercih eder.

Başak Burcu

Başak burcu kadını, titizliğiyle tanınır ve bunu, doğal olarak görünüşüne de yansıtır. Başak burcu kadını, doğaya hayran olduğu için doğanın özgün renkleri kahve ve yeşil tonlarını kullanmayı sever. Renkleri kullanırken de doğal görünmeye oldukça özen gösteren başak burcu kadını, saç şekillerinde de doğallığı yansıtmak ister.

Terazi Burcu

Terazi burcu kadını, kadınsılığın ön planda olduğu burçtur ve güzellik konusu tam da terazi burcuna göredir. Gerek makyaj gerekse de saç şekillerinde oldukça feminen ve dişiliği yansıtan renk tonları ile modellerini tercih eder. Neon tonlarının kullanımından kaçınan Terazi burcu kadını, ana renkleri kullanmayı daha çok sever.

Akrep Burcu

Akrep burcu kadını, dişiliği ile ön plana çıkar ve bu doğrultuda bir tarz çizmeyi ister. Akrep burcu kadını, özellikle kırmızı ve siyah renk tonlarını kullanarak çekici bir görüntü oluşturmak ister. Işıltılı renklerden kaçan Akrep burcu kadını, daha çok mat ve koyu makyaj ürünlerini tercih eder.

Yay Burcu

Yay burcu kadını, dengeli bir görüntü çizer. Ön planda olmak istediği unsur saçlarıysa, makyajını hafif tutar. Tam tersi bir yol izleyecekse makyajına özem gösterip, saçlarını dengede bırakır. Yay burcu kadını hem sade hem de şık bir görüntü yakalamayı tercih ederken, iddialı renk tonlarına ve ışıltılı ürünlere pek fazla yaklaşmaz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu kadını, tercih edeceği makyaj ürünlerinde doğal renkler olmasını ister. Özellikle toprak tonlarını oldukça seven Oğlak burcu kadını, kahve ve tonlarını da sıklıkla kullanır. Saç ve makyajında abartılı görünmekten hoşlanmayan Oğlak burcu kadını, sade ve doğal bir güzellik anlayışına sahiptir.

Kova Burcu

Koca burcu kadını, pratik olması ile ünlüdür. Kova burcu kadını, zamandan tasarruf sağlamak için hem pratik bir makyaj hem de pratik bir saç modeli tercih eder. Makyaj tonlarında aradığı renk, genel olarak soğuk tonlardır. Gümüş ve pembe tonlarını da çok sever.

Balık Burcu

Balık burcu kadını, hayalperest ve romantik özelliklere sahip olmasından dolayı masalsı renkleri tercih eder. Toz pembeler, bebek mavileri, lila tonları tam balık burcu kadınına göredir. Balık burcu kadını, saç modeli tercihlerini ise örgü, dalgalı ve doğal topuzdan yana kullanır.

İlgili Yazılar
#SesimOLNedir?Sosyal Medya

SFS Nedir? İnstagram SFS Nedir? Nasıl Yapılır ?

#SesimOLNedir?Sosyal Medya

Snapchat Streak Nedir? Streak Nasıl yapılır?

Sosyal Medya

En Güzel Ortak Hesap İsimleri

Nedir?Sosyal Medya

Whatsapp Tema Değiştirme (Güncel)

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir