Eğitim

2022 Deneyap Sınav Sonuçları Açıklandı mı? Deneyap Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Teknoloji alanında yapıma yatkın olan gençlerin yetiştirilmesi konusunda katkı sağlamak için 2017 senesinde başlatılan eğitim teşebbüsü Deneyap sınav sonuçları sınava katılanlar tarafından merak ediliyor. 2022 – 2023 eğitim öğretim senesinde 4., 5., 8. ve 9. sınıf talebeleri sınav sonuçlarının nasıl bilineceğini araştırmaya devam ediyor. Peki Deneyap sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınav sonuçları nasıl bilinir?

Deneyap teknoloji atölyeleri sınavı iki düzeyli olarak hakikatleştiriliyor.

Deneyap teknoloji atölyeleri sınavı iki aşamalı olarak gerçekleştiriliyor.

Ortaokul talebeleri 12 Şubat 2022 tarihinde, lise talebeleri ise 13 Şubat 2022 asıllaştırılan talebe seçme sınavlarına katılmıştı. Sınavların ardından sonuçların açıklanacağı tarih ise en çok incelenen mevzuların arasında.

Deneyap Talebe Seçme Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Deneyap Öğrenci Seçme Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Deneyap Teknoloji Atölyeleri Talebe Seçme Sınavı elektronik etrafta yapıldı. Deneyap talebe seçme sınavı 22.08.2022 başka bir deyişle bugün açıklanacak. Sınav sonuçları https://www.deneyapturkiye.org/sonuc/ adresi üzerini bilinebilir.

Deneyap Sınav Sonuçlarına İtiraz Etme Tarihleri

Deneyap Sınav Sonuçlarına İtiraz Etme Tarihleri

Sınav sonuçlarına itiraz etme hakkına sahip adaylar 23.08.2022 – 24.08.2022 tarihleri arasında itirazda bulunabilirler. İtirazlar hakkında yapılan değerlendirmeler ise 07.09.2022 tarihinde açıklanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler