Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

#SesimOLNedir?Sosyal Medya

Snapchat Streak Nedir? Streak Nasıl yapılır?

Snapchat streak son zamanlarda sosyal medyada büyük bir ilgi görmüştür. Türkçe karşılığı olarak Snapchat çizgileri olarak adlandırılır. Normalde gerçek dünyadan tamamen yararsızdır fakat arkadaşlarınız arasında gurur verici bir durum olarak nitelendirilebilir. İster Snapchat ile yeni başlıyor olun, isterse arkadaşlarının büyüyen Snapstreaks’ını kıskançlıkla inceleyen uzun zamandır bir kullanıcıysanız, doğru yere geldiniz. Peki Snapchat Streak Nedir ? ve Nasıl yapılı ? Snap Streak Emoji Anlamları Nelerdir ? Bu soruların yanıtını arıyorsanız hepsini cevaplayacağız.

Snapchat Streak Nedir ?

Streak ne demek denildiğinde, sizin vereceğiniz cevap keyif almak olmalıdır. Bazen arkadaşlarınızı kızdırabilir, onlara tatlı şakalar yapabilir ve farklı şekillerde etkileşimlere girebilirsiniz. Bir başka snapchat kullanıcısı ile birlikte birbirinize 3 gün boyunca snap göndermeniz ve bunu 24 saatlik süre içerisinde yapmanız durumunda snapchat streak nedir? Sorusuna yanıt almış oluyorsunuz. Snapchat streak arkadaşınızla yaptığınız 3 gün süre boyunca alev emojisini kazanmış olursunuz. Bir snapchat kullanıcıysanız bu yöntemi kullanmanızı öneririz. Arkadaşlarınızla beraber biraz tatlı bir rekabet içersine girebilirsiniz ve böylelikle isminizin yanında çizgiler ve emojiller gözükmektedir.

Snapchat Streak Nasıl Korunur ?

Snapstreak devam ettirmek ve arkadaşlarınızla hala rekabet etmek ve korumak için bazı kurallar vardır. Bu kurallar 24 saat boyunca arkadaşınıza snap atmalısınız , bakın yazın demiyoruz snap yanı video veya foto atmalısınız. Uygulamadaki bu kuralları yaparak hem daha heyecan verici ve Yakın arkadaşlar ya da flörtöz tavırlar sergileyen çiftler için harika bir detay ve bu detay sayesinde insanlar da aranızdaki ilişkiyi görebiliyorlar.

Streak Ne Zaman Bozulur?

Snapchatin verdiği kuralları yerine getirirseniz ve 24 saat içersinde bir arkadaşınıza fotoğraf veya video atmazsanız elinizden alev emojisi ve streak çizgisi alınacaktır. Ve böylece uygulamayı daha aktif bir biçimde kullanmanızı istiyorlar. Eğer kuralları yerine getirmediğiniz taktirdi tüm emekleriniz heba olabilecektir.

Snap Streak Emoji’nin Anlamı Nedir?

Snapchatte yüzlerce emoji vardır bunların çoğu bir olaydan sonra ya da bir ünlünün yaptığı şeylere göre değişebilir. Ama bizim bilmemiz gereken 3 ya da 4 tane streak emojisini bilmemiz gerekmektedir. bunları bilmeniz çok önemlidir. Emojilerin anlamları şunlardır ;

  • 100: En zor emojilerdendir 100 gün boyunca ard arda snapstreak çizgisinde olduğunuzu belirtmektedir.
  • Dağ:  Tek boynuzlu ata benzer bir sembol gördüklerini iddia ediyor. Ayrıca burada bahsedilen emojilerin yanında genellikle bir de sayı görünür. Bu sayı, kaç gün boyunca Snapchat streak yaptığınızı gösterir. Ancak Snapchat, resmi belgelerinde dağdan bahsetmiyor. Var mı Onaylayamayız veya reddedemeyiz.
  • Kum saati: Kum saati, çok az kalmış streak durumunu belirtmektedir. En kısa zamanda atmanızı ister.
  • Alev : Arkadaşınızla sizin 3 gün ard arda streak yaptığınızı belirtmektedir.

Snapchat Streak’inizi mi kaybettiniz?

Snapchat Streak kaybetti mi? İyi olmadığından bir şans var. Bir hata olduğunu düşünüyorsanız ve Snapchat Streak’i nasıl geri alacağınızı merak ediyorsanız, tek yapmanız gereken Snapchat Desteğini ziyaret etmek , ‘Snapstreaks kayboldu’ seçeneğini seçmek ve istenen bilgileri doldurmak. Gönderildikten sonra Snapchat, Snapstreak’inizi gözden geçirecek ve size geri dönecektir!

İlgili Yazılar
#SesimOLNedir?Sosyal Medya

SFS Nedir? İnstagram SFS Nedir? Nasıl Yapılır ?

Sosyal Medya

En Güzel Ortak Hesap İsimleri

Nedir?Sosyal Medya

Whatsapp Tema Değiştirme (Güncel)

EğitimNedir?Tarih

Haçlı Seferi Nedir ? Haçlı Seferleri Ne Zaman Başlamıştır ?

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

[mc4wp_form id="14"]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir