Goygoy

Koyun Can Derdinde! Kurban Bayramı’nda Yurdumuzun Dört Bir Köşesinden Can Havliyle Kaçan Kurbanlık Manzaraları

Hürlüğe doğru giden yolda kameralara yansıyan kurbanlıklar, her Kurban Bayramı’nda olduğu gibi yeniden Türkiye’nin gündeminde. Gelin bakalım güzide ülkemizde bugün neler yaşanmış? Kurbanlar can havliyle kendilerini nerelere atmış?

Kurban Bayramı geldi çattı… Herkesin aylardır beklediği bayramda yeniden yurdum insanı kurbanlar ile olan mücadelesine devam ediyor.

Kurban Bayramı geldi çattı... Herkesin aylardır beklediği bayramda yine yurdum insanı kurbanlar ile olan mücadelesine devam ediyor.

Kesime götürülürken bi’ anlık dikkat dağılmasını fırsat bilen kurbanlar, bazen insanların içine bazen ise denize girerek kaçmaya çalışıyor.

Kesime götürülürken bi' anlık dikkat dağılmasını fırsat bilen kurbanlar, bazen insanların içine bazen ise denize girerek kaçmaya çalışıyor.

Kaçmak bir sanat olsa en büyük sanatçı olarak senelerce ismi anılacak olan bu kurbanımız ise kesime giderken denize kaçmış ve Rize’den Trabzon’a 3 günde yüzerek gitmişti…

Kaçmak bir sanat olsa en büyük sanatçı olarak yıllarca adı anılacak olan bu kurbanımız ise kesime giderken denize kaçmış ve Rize'den Trabzon'a 3 günde yüzerek gitmişti...

İlk durağımız Tokat…

İlk durağımız Tokat...

Tokat Belediyesi’nin önünde avare kurbanlık, itfaiye takımlarının çağrılmasına sebep oldu. İki itfaiye erinin kovaladığı koç, hastane bahçesine girip sıkışsa da tekerrür kaçmayı muvaffak oldu. Söylenenlere göre hala haber yok…

Kaçan kaçtı, kaçamayan tutuldu, acemi kasaplar hastaneleri doldurdu. İlk günü yeniden oldukça kaoslu geçen Kurban Bayramı’nızı ‘enişten’ dileklerimizle kutlarız!

Kaçan kaçtı, kaçamayan yakalandı, acemi kasaplar hastaneleri doldurdu. İlk günü yine oldukça kaoslu geçen Kurban Bayramı'nızı 'enişten' dileklerimizle kutlarız!

Bonus: Mersin’de denize girerek 600 metre süresince kaçan keçiyi Haluk Levent satın alarak, geçtiğimiz senelerde Rize’den Trabzon’a 3 günde yüzerek giden kurbanlık Ferdinand isimli dananın yanına, İzmir’e gönderdi!

Bonus: Mersin'de denize girerek 600 metre boyunca kaçan keçiyi Haluk Levent satın alarak, geçtiğimiz yıllarda Rize'den Trabzon'a 3 günde yüzerek giden kurbanlık Ferdinand isimli dananın yanına, İzmir'e gönderdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler