Gündem

Azerbeycan’ın Zaferinde Sessiz Kaldı !

36 min 37 1068x1099 1

Ermeni asıllı olan Kim Kardasian, Azerbeycan ve Ermenistan savaşları sırasında Ermenilere bağış toplayan ve sosyal medyada Azerilerin sivil vatandaşlara saldırıyor diye yalan haber yapmasıyla gündem olan Kim Kardasian şuanda hiçbir şekilde sesini çıkarmıyor. Şuşa’nın Azerbaycan tarafından alınmasından sonra Kim’in paylaşımlarına yorum yağdı.

Azerbeycan’ın Dağlık Karabağın en önemli şehirlerinden olan Şuşanın ele geçirilmesiyle   Ermenistan Devlet Başkanı Paşinyan; Facebook üzerinden yayınladığı mesajla yenilgiyi kabul etti.

kim kardashian valentino haute couture fashion show during paris fashion week july 2014 21

Dünyanın gündemine bir anda oturan bu olaydan sonra Azeriler zafer kutlamalarını gerçekleştirdi ve anlaşma müzakerelerine gidildi onun üzerine ise Paşinyan ise Moskovaya kaçarak ülkeyi terk etti ve ülkede büyük bir kaos meydana geldi. Gündemde bu olmasına karşın Kim Kardasian ise tatile gittiğini göstermek için bir fotoğraf attı ve olanlardan sessiz kaldı. Kim’in pozunun altı yine Azeri ve Türk kullanıcıların yorumlarıyla doldu. Sosyal medya kullanıcıları Kardashian’a o çirkin yorumlarını hatırlatarak ”Noldu kardaşyann , Ne oldu vermiyirdin niye verdin ne oldu ” sözleriyle yorum attılar.

Savaşın başlarında isa Kardasian ermeni vatandaşlarının öldürüldüğünü ve azeri halkının zulüm ettiğini söylemişti ve büyük eleştiriği yağmuruna tutulmuştu. Ve Ermenistana 1 milyon dolar bağış yapmıştı.

Ekran Alintisi 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .