GündemSosyal Medya

Aldatılan Koca’dan Akıl Almaz İntikam!

Tayland olarak tahmin ettiğimiz yerde bir adam hamile işinin kendisini aldattığını öğrenince tüm arkadaşları ve ailesinin ortasında getirdiği bilgisayarla video ile kanıtladı.

Sosyal medyada yer alan bu görüntü gündeme oturdu. Aldatıldığını öğrenen adam intikam için iddaya göre bir parti hazırlıyor ve bu partiye eş dost kim varsa davet ediyor hatta davetliler arasında karsının kendisini aldattığı kişide var. Evli ve çocukları olan üstüne üstük hamile olan kadına adam tarafından çok enteresan bir plan yapıldı.

Adam sahneye çıkıyor büyük ihtimalle herkes onun kutlama konuşmasını yapmasını beklerken bütün ayrıntılarıyla karsının kendisini nasıl aldattığını anlatıyor. Video da karısının kendisine 4 aylık denmesine rağmen aslında 6 aylık hamile olduğunu ve gizlice yaptığı DNA testinde çocuğun kendinden olmadığını söylüyor. Oturan konuklar bir anda şoka uğrarken adam getirdiği avukat ile bilgisayardan karısını kendini aldattığı videoları herkesin içinde açarak karsını ve karısının aldattığı adamı rezil ediyor.

https://youtu.be/-XOvT8cvcZk

Bunu gören konuklar bir anda gerçek gerçek kırmızı üst giyinen gerçek babaya saldırıyor. Bazı konuklarda adamın üstüne pasta fırlatıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler