Gündem

Arif Verimli Müge Anlıdan Neden Ayrıldığını Açıkladı!

muge anli ile yollarini ayiran arif verimli 14007210 7509 o

Sabah programlarının en çok izlenen TV programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günler önce bir ayrılık yaşanmıştı. 14 yıldır yayında olan programda Ünlü Psikolog Prof. Dr. Arif Verimli programdan ayrıldığını duyurmuştu. Peki Arif Verimli neden programdan ayrıldı? İşte detaylar..

Sosyal Medya fenomeni “PuCCa” adlı kullanıcı Twitter üzerinden bir paylaşım yaparak “Müge Anlı ve Arif Hoca küsmesi bütün ayrıntılarıyla; gizli kamera görüntüleriyle toplam 4 saat’ diye video olsa, bak samimiyim, yemin ederim bir saniyesini kaçırmadan izlerim. Öyle boş bir hayat düşün işte..” Arif verimlinin neden programdan ayrıldığı konusunda izleyicileri tekrardan meraka düşürdü. Bunun üzerine Bu Tweet’in altına açıklama yapan Arif Verimli kimseyle küs olmadığını ama programa da dönmeyeceğini söyledi. Ve ayrıca ayrılığın özel bir hikayesi olmadığını söylese de program içinde sözünün çok kez kesilmesine de değinmiş oldu.

İşte Arif Verimli’nin twitter üzerinden yaptuğı açıklama:

muge anli ile yollarini ayiran arif verimli 14007210 5617 m

“Ben kimseye küsmem ama dönmem de gidince.. İnanın ayrılığımın gizli, kapaklı bir hikayesi yok. Çok net şekilde açıkladım. Mesleki etik değerlere, deontolojik sınırlara müdahale edilirse hiçbir yerde durmam. Çok konuşan çok bilen değildir. Sevgilerle..”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

telefona kaydetme isimleri güvenilir takipçi satın almapp büyütmeipr5keko sözlerikabak yemeğinin yanına ne gider .