Fotomontaj Yapma Siteleri | Sesimol.net

Ne olacak, söyle gitsin?  

#sesimol

Teknoloji

Fotomontaj Yapma Siteleri

Fotomontaj programınız yok ve Fotomontaj Yapma Siteleri mi arıyorsanız? Sizler için hazırlamış olduğumuz liste ile internet üzerinden fotomontaj yapabileceksiniz. Yavaş internet hızları, lisans isteyen montaj programları yüzünden montaj yapamıyor olabilirsiniz. Size önereceğimiz siteler ile sitelerinize tasarım, logo veya fotoğraf düzenlemeleri yapabileceksiniz. Üstelik sınırsız kullanıma sahipler!

Ayrıca göstereceğimiz sitelerin özellikleri ile orjinal photoshop programları arasında hiçbir fark yok diyebiliriz. İserseniz her türden dosyaları (JPG, PNG, PSD, PDF) bilgisayarınızdan montaj programına aktarabilir yada hazırladığınız çalışmaları direk bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Sizde internet üzerinden bu siteleri kullanarak hem bilgisayarınızda alan tasarrufu yapabilir hem de internet kotanızdan yer kazanabilirsiniz. Hadi o zaman size fotomontaj yapma sitelerini gösterelim.

Fotomontaj Yapma Siteleri

Photopea

PHOTOPEA

Online fotomontaj yapma sitelerinin babası diyebiliriz. Bilgisayar üzerinden yapılan montaj programı olan Adobe ile bütün işlevleri aynı ve inanınki kullanırken sanki onu kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Farklı formatlardan özellikleri sayesinde neredeyse bütün dosya türleriyle çalışmalar yapabilirsiniz. Ve ekstra olarak yeni proje kısmından bize çok güzel hazır tasarım şablonları hazırlamışlar. Çalışmaları o şablonlar üzerinden de yapabilirsiniz. Ayrıca bu siteyi yapan abilerimiz bu yetmez demiş ve chrome üzerinden kullanabileceğimiz bir eklenti çıkarabilmişler. Sitenin sağ üst bölümünden (+) simgesine tıklayarak uygulamayı eklenti olarak tarayıcınıza kurabilir istediğiniz anda kolayca erişebilir ve çalışmalarınızı yapabilirsiniz.

Siteye Photopea bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Pixlr

Pixlr

Pixlr diğer sitelere göre kıyasla daha çok fotoğraflarınız üzerinden çalışmalar yapabileceğiniz bir site. Arayüzü oldukça hoş ve kolay bir kullanıma sahip. Hatta fonksiyonların üzerine fare imlecinizi getirerek o fonksiyonun neye yaradığını bir görsel üzerinden öğrenebilirsiniz. Site hazır efektler kullanarak fotoğraflarınızı bir efekt ile çok güzel hale getirebiliyor. Tekrardan söyleyelim bu uygulama ile yalnızca fotoğraf türleri ile yani JPEG, JPG, PNG ile çalışmalar yapabilirsiniz. Mobil uygulaması da bulunan Pixlr’ı özellikle İnstagram’a fotoğraf atmadan resimlerinizde oynamalar yaparak kullanmanızı tavsiye ederim.

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Lightroom

Adobe görmüş olacak ki online fotomontaj yapma siteleri piyasalarının önüne geçiyor oda piyasaya Lightroom uygulamasını çıkardı. Program ilk başta 30 günlük ücretsiz deneme hakkı verse de tabi ki sonra aylık en az 62 TL’lik fiyatlarla önümüze çıkıyor. Gelelim lightroom’un olumlu taraflarına. Programımızı mobil, web ve masaüstü’nde istediğimiz an kullanabiliyoruz. Yapılan çalışmalar bulut ortamında her an yedeklenir ve istediğimiz an cihazımıza kaydedebiliyoruz. Ligthroom bize 1 TB bulut depolama alanı veriyor. Bu programı daha çok photoshop alanında uzman kişiler kullanıyor.

Sumopaint

Sumopoint

Geldik son uygulamamız olan sumopaint’e. Bu uygulama java program diliyle yazılmış ve oldukça kolay bir arayüze sahip. Kendilerini en iyi resim düzenleme ve çizim aracı olarak gösterseler de daha işin başında olduklarını düşünüyorum. Çizim amaçlı kullanacak kişiler için çok iyi bir program diyebilirim. Bize ister online kullanma ister de indir kullan seçenekleri vermeleri çok hoşuma gitti doğrusu. Bu programın güncellemelerle daha iyi olacağını düşünüyorum.

İlgili siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda size en iyi fotomantaj yapma sitelerini gösterdik. Liste arasından amatör kullanımdan profesyonel kullanıma uygun bütün seçenekleri ekledik. Umarım sizde kendinize en uygun programı bulur ve harika çalışmalar ortaya çıkarabilrsiniz.

Related posts
Teknoloji

Kafa Topu 2 Promosyon Kodları 2020

Teknoloji

TFT item Set 3 İtemler & Şampiyonlar

Teknoloji

TFT Meta comps 10.8

Teknoloji

LOL Meta Şampiyonları 10.8

Haber bültenimize kayıt olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir